Żona Sławomira zmieniła się nie do poznania. Na zdjęciach sprzed lat trudno ją rozpoznać

Kajra, żona znanego muzyka, Sławomira wielokrotnie prezentowała się na scenie w rozmaitych odsłonach. Jednak prywatnie, od początku swojej obecności w show-biznesie również przeszła, ogromną metamorfozę. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Kajrowicz, znana pod pseudonimem "Kajra" to polska aktorka filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka. Większość osób może ją kojarzyć jako żonę jednego z polskich muzyków, Sławomira. Była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej, w 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w pływaniu. Wzięła również udział w programach telewizyjnych. W 2021 wystąpiła w tanecznym show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie ostatecznie zajęła 2. miejsce. Od początku swojej obecności w mediach przeszła zaskakującą metamorfozę wizerunkową.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Kajra na przestrzeni dekady przeszła spektakularną metamorfozę. Jak zmieniła się żona Sławomira?

Dzisiaj Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz wiele osób kojarzy z długimi, blond włosami, mocnym makijażem, a także kolorowymi stylizacjami, w których nie brakuje świecących elementów. Nie zawsze jednak tak było. Wokalistka na początku swojej przygody na scenie stawiała na zdecydowanie ciemniejsze odcienie koloru włosów, a jej pasma pozostawały idealnie proste. Również różnicę można zauważyć w temacie makijażu, który wcześniej był zdecydowanie delikatniejszy. W takiej odsłonie można ją zobaczyć na zdjęciu z ceremonii ślubnej ze Sławomirem Zapałą, która miała miejsce w 2011 roku.

 

Zmiana wizerunku. Żona Sławomira zaczęła eksperymentować z wyglądem

W momencie, kiedy Sławomir zyskiwał coraz to większą popularność, w 2014 roku wziął udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", gdzie na planie towarzyszyła mu ciężarna wtedy Magdalena "Kajra" Kajrowicz. Właśnie w tamtym momencie kobieta zaskoczyła swoją przemianą.

Zaprezentowała się w znacznie jaśniejszych włosach, o ciepłym odcieniu blondu, a także nieco wystylizowanej, uniesionej fryzurze z cieniowaniem. Z czasem również jej sylwetka uległa zmianie, która stała się bardziej smukła. Zmiany były widoczne również na twarzy. Gwiazda zaczęła pojawiać się w nieco mocniejszym makijażu, podkreślającym jej oczy i kości policzkowe. Ciemne i casualowe kreacje zostały zastąpione przez kobiece i podkreślające sylwetkę fasony.

 
Więcej o: