Przeprowadza metamorfozy. Wiele lat temu sama przeszła jedną z nich. "Nie wyglądałam dobrze"

5 kwietnia Maja Sablewska skończyła 43 lata. Przez długi czas odpowiadała za wizerunek gwiazd, a dziś sama jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Obecnie zajmuje się stylizowaniem Polek w swoim autorskim programie modowym.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

W 1996 roku Maja Sablewska założyła fanklub Natalii Kukulskiej. Dzięki temu nawiązała z piosenkarką bliższą relację i w wieku 20 lat została opiekunką jej syna. Przeprowadziła się wówczas z rodzinnego Sosnowca do Warszawy. Kilka lat później rozpoczęła współpracę z Universal Music Polska, gdzie zajmowała się sprawami artystów. Była menadżerką Dody, Mariny Łuczenko, Edyty Górniak i Toli Szlagowskiej z zespołu Blog 27.

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

Przeprowadza metamorfozy. Wiele lat temu sama przeszła jedną z nich

W 2011 roku Sablewska została jurorką w programie TVN "X-Factor". Zasiadała w jury razem z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem. W 2013 roku otrzymała swój autorski program w TVN Style "Sablewskiej sposób na modę". Później prowadziła program "Sablewska od stylu", a od jesieni 2022 roku jest gospodynią programu "10 lat młodsza w 10 dni" w Polsat Cafe. Okazuje się, że kiedyś Maja wyglądała całkowicie inaczej. Miała krótkie czarne włosy, prawie się nie malowała i chodziła w sportowych ubraniach. - Byłam bardzo zakompleksioną dziewczyną. Nie wyglądałam dobrze i nie akceptowałam tego - ujawniła w rozmowie z "Vivą!". Dziś jest blondynką, która lubi eksperymentować ze stylizacjami.

Maja Sablewska i Edyta GórniakMaja Sablewska i Edyta Górniak East News, fot. Mateusz Jagielski

Maja Sablewska skończyła 43 lata. Niegdyś eksperymentowała z medycyną estetyczną

Prywatnie gwiazda jest związana z muzykiem jazzowym Wojtkiem Mazolewskim. 5 kwietnia Maja obchodziła 43. urodziny. Jak sama jednak przyznaje, kiedyś tak bardzo chciała zmienić swój wygląd, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. - Bardzo wiele błędów popełniłam, eksperymentując z medycyną estetyczną. Wydawało mi się, że to dążenie do ideału, żebym mogła lepiej wyglądać. A to po prostu było ładowaniem większej ilości wypełniaczy - wyznała Sablewska w rozmowie z Żurnalistą. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła zrezygnować z zabiegów.

 
Więcej o: