Pobiła rekord na planie serialu. Internauci nie dowierzają. "Większość ludzi nigdy tego nie zrobi"

Na planie serialu "Rekorlar Dunyasi" w Stambule w 2013 roku doszło to ustanowienia nieprawdopodobnego rekordu. Nastolatka pochodząca z Mongolii wykonała skomplikowaną formę wykrzywienia ciała. Trwało to tak długo, że trafiła do Księgi Rekordów Guinessa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Księga Rekordów Guinnessa to unikatowy zbiór niezwykłych rekordów, które często zaskakują i udowadniają, że niemożliwe, staje się możliwe. Do najbardziej szokujących i wywołujących wiele emocji wyników są te związane w ludzkim ciałem. W 2013 roku został pobity rekord, który do dzisiaj pozostaje jednym z najbardziej spektakularnych.

Zobacz wideo Dart bije rekordy popularności i tworzy niezapomniane widowiska. O co w nim chodzi?

Ustanowiła niezwykły rekord na planie jednego z seriali. Kobieta z Mongolii nie ma sobie równych

Wygięcie Marinelli jest jedną z ekstremalnych pozycji, jaką człowiek może osiągnąć. Skomplikowana forma wymaga od wykonawcy zrównoważenia całego ciężaru ciała na płytce do gryzienia. Nogi składają się tak, że pośladki dotykają głowy, a palce stóp skierowane są przed siebie. Jest to uważane za bardzo trudny, a nawet niebezpieczny ruch. Rekord należy do Tsatsrala Erdenebilega, która pochodzi z Mongolii i wynosi 4 minuty 17 sekund. Został osiągnięty na planie "Rekorlar Dunyasi" w Stambule w Turcji 17 lipca 2013 roku. Internauci są pod wrażeniem umiejętności Erdenebilegi, co nieustannie dają wyraz w komentarzach pod filmem, z momentu bicia rekordu.

Co za kobieta! Wspaniały występ
Siła kobiet
Jest w stanie zrobić coś, czego większość ludzi nigdy nie zrobi.
Absolutnie niewiarygodne!

Co ciekawe, wcześniej rekord ten należał do innej Mongolki. L.Oyungerel w 2008 roku w Wielkiej Brytanii utrzymała pozycję zgięcia Marinelli przez 33 sekundy, bijąc tym samym stary rekord świata o 11 sekund. Kobieta po pewnym czasie zaktualizowała swój rekord do 50 sekund.

Czym zajmuje się Erdenebileg? Z powodzeniem łączy swoją pasję i pracę

Tsatsral Erdenebileg jest nie tylko mongolską akrobatką, balansującą na rękach, ale również modelką oraz artystką cyrkową. Swoją przygodę z gimnastyką zaczęła w wieku 4 lat. Trenowała pod okiem ojca, który dostrzegł w niej talent. W wieku sześciu lat, rodzice zapisali ją do szkoły cyrkowej, gdzie poznała swojego nauczyciela, dzięki któremu profesjonalistką. Tsatsral Erdenebileg obecnie mieszka w Las Vegas i występuje z Cirque du Soleil i MSC Cruises. Oprócz tego działa również w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak ćwiczy wspólnie z mężem.

Więcej o: