Te gwiazdy poznały się w telewizji i tworzą szczęśliwe związki. "Nie zamotała mi w głowie jego sława"

Niektóre osoby, które co jakiś czas możemy zobaczyć w telewizji, poznały się na planie filmowym. Okazuje się, że od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwe związki, a połączyła ich właśnie praca. Kto należy do tego szczęśliwego grona?

Na co dzień widujemy ich na ekranach telewizorów, lecz nie każdy wie, że niektórzy z nich spotkali na planie filmowym swoje drugie połówki. Te pary już od jakiegoś czasu pozostają w szczęśliwych związkach, a połączyła je praca. Jak się poznali?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Justyna Gradek nie jest gotowa na związek. Przytacza sytuację ze sklepu. „Facet nie może oderwać od ciebie wzroku"

Te gwiazdy poznały się w telewizji i tworzą szczęśliwe związki. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie serialu "M jak miłość", gdzie aktorka wcielała się w rolę Małgorzaty Mostowiak, najmłodszej córki rodu Mostowiaków. Mężczyzna miał za zadanie przeprowadzić z nią wywiad. Po jakimś czasie para zakończyła poprzednie związki, zauroczyła się i związała ze sobą.

Zofia Klepacka z brązowym medalem z igrzysk w Londynie Polska medalistka olimpijska podejrzana o oszustwo. Zofia Klepacka usłyszała zarzuty

W 2009 r. powitali na świecie córkę Janinę, a w 2018 r. doczekali się narodzin Helenki. Ślub wzięli w 2014 r. - Pojechałem nagrywać kulisy "M jak miłość". [...] Powiedziano: musisz nagrać z tą, bo ona gra jedną z głównych postaci. "Z tą wieśniarą to ja nie chcę", pomyślałem. Ale to dlatego, że miałaś takie zdjęcie wsiowe — żartował Dowbor podczas jednej z "Domówek u Dowborów".

 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Pierwszy raz spotkali się na planie programu "Czar par"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poznali się w 2019 r. na planie programu "Czar par". Prezenter prowadził program, a aktorka wraz z ówczesnym mężem, Marcinem Hakielem, zasiadali na kanapie jako jurorzy. Cichopek i Kurzajewski około roku później po raz pierwszy poprowadzili razem program "Pytanie na śniadanie", a od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwą parę nie tylko w telewizji.

 

Lidia Popiel i Bogusław Linda. Spotkali się na planie filmu "Kroll"

Para poznała się na planie filmu "Kroll" z 1991 r. Podczas gdy on grał pierwsze skrzypce, aktorka wystąpiła w drugoplanowej roli. - Nie zainteresowałam się nim dlatego, że był moim przedmiotem marzeń. Nie zamotała mi w głowie jego sława. Bogusław ma w sobie ogromny urok, coś tak magnetycznego, że nawet gdyby zamiatał ulice, dużo kobiet by się w nim kochało. A ja uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem — powiedziała Popiel w 2017 r. w wywiadzie dla "Vivy!".

 

Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Połączył ich serial "Na Wspólnej"

Wrońska i Lichota poznali się na planie serialu "Na Wspólnej" w 2003 r. - Na pewno od razu była chemia. Jednak nie zakochuję się bez bliższego poznania drugiej osoby. Jestem dość ostrożna w sprawach męsko-damskich. Leszek musiał zdobyć moje zaufanie — zdradziła kobieta w rozmowie z portalem "Interia". Para nigdy nie wzięła ślubu, ale przyznają, że nie przeszkadza im to w tworzeniu szczęśliwej pary.

 
Więcej o: