Te 3 znaki zodiaku są wyjątkowo wrażliwe i empatyczne. Dla bliskich są w stanie zrobić wszystko

Astrologowie uważają, że znaki zodiaku determinują nie tylko nasz charakter, ale także osobowość. Wśród wszystkich znaków istnieją trzy, które charakteryzują się wyjątkową czułością i wrażliwością, wspierają bliskich i zawsze są chętne do pomocy. Sprawdź, czy należysz do tego grona.

Mówi się, że mają "serce jak na dłoni". Trzy znaki zodiaku są wyjątkowo wrażliwe i czułe, a w relacjach z innymi ludźmi zawsze są gotowe służyć radą i pomocą. Są godne zaufania i wyróżniają się delikatnym usposobieniem. Oczywiście poniższe opisy należy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Bliźnięta. Pozornie zimne, w rzeczywistości dla bliskiej osoby są w stanie zrobić wiele

Osoby spod znaku Bliźniąt są ekstrawertyczne i pełne energii. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebują wielu bodźców i towarzystwa innych ludzi. Lubią brylować i cechują się szybkim, a nawet impulsywnym podejmowaniem decyzji. Mimo że na pierwszy rzut oka nie sprawiają wrażenia czułych, prawda jest zupełnie inna. Jeśli komuś zaufają, oddają mu się bez reszty i są gotowe zrobić wszystko oraz poświęcić własne ambicje i cele dla dobra bliskich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak wzmocnić włosy? Domowa maska na przesuszone włosy. Potrzebujesz tylko 3 składników

Ryby. Najbliżsi są u nich na pierwszym miejscu

Ryby mają wyjątkową osobowość, gdyż z jednej strony są uparte i rzadko zmieniają zdanie, z drugiej zaś cechują się wyjątkową wrażliwością i łagodnością. Są czułe i empatyczne, dostrzegają krzywdę innych i w każdej chwili są gotowe do pomocy, ale jednocześnie łatwo je zranić. Najbliższych stawiają zawsze na pierwszym miejscu i cenią sobie drobne gesty. 

Łukasz Konopka i Emilia Komarnicka Zostawiła narzeczonego dla kolegi z planu. Są razem od ponad 8 lat

Lew. Z pozoru chłodny, w rzeczywistości bardzo wrażliwy i czuły

Lwy są wyrazistymi osobami. Są ambitne, dążą do wyznaczonych celów i mają wysokie poczucie własnej wartości, ale jednocześnie cenią swoich bliskich i w każdej chwili służą pomocą oraz radą. Chociaż na zewnątrz wydają się zimne i oschłe, w rzeczywistości, jeśli komuś zaufają, kochają bardzo mocno i są czułe oraz delikatne. Posiadają wyjątkową wrażliwość, która pozwala im wyczuć emocje i nastroje innych.

Więcej o: