Dorota Szelągowska zrobiła sobie nowy tatuaż. Projekt stworzyła jej 5-letnia córka

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych polskich projektantek wnętrz. Gwiazda pochwaliła się niedawno najnowszym tatuażem. Projekt wygląda, jakby był dziełem dziecka. Jak się okazuje, tak właśnie było. Za pomysłem na najnowszą "dziarę" stoi jej córka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na instagramowym profilu Doroty Szelągowskiej fani mogli zobaczyć urywki z najnowszej sesji gwiazdy w studiu tatuażu. Na co tym razem zdecydowała się projektantka? Jak przyznała, większość wzorów, które znajdują się na jej ciele, mają dla niej duże znaczenie. Tym razem było tak samo.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska chwali się nowym tatuażem

Nowy tatuaż Doroty Szelągowskiej ma dla niej ogromne znaczenie. Pomysł na projekt podsunął jej znany raper

Na samym początku nagrania z salonu możemy zobaczyć i usłyszeć Dorotę Szelągowską, która tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na nowy tatuaż. Pomysł na nałożenie nowego wzoru na ciało dzieli ze swoją dobrą przyjaciółką Gosią Molską.

 

Obie panie zdecydowały się na "dziary" mające uczcić ich ulubioną piosenkę, czyli "Burzę" Sokoła z gościnnym występem ZIP Składu. - Razem z Gosią postanowiłyśmy sobie zrobić tatuaże na cześć naszej ulubionej piosenki wyjazdowej pt. "Burza" pana Sokoła - wyznała projektantka.

- Okazało się, że zupełnie inaczej widzimy te nasze tatuaże - dodała Szelągowska. Rzeczywiście, projekty wybrane przez obie panie skrajnie się różnią. Gosia Molska wybrała bardziej artystyczne podejście, skupiając się na wielokolorowych liniach mających oddać chaos związany z tytułową burzą. Z kolei znana projektantka postawiła na pomoc 5-letniej córeczki.

Nowy tatuaż Doroty SzelągowskiejNowy tatuaż Doroty Szelągowskiej instagram.com/dotindotin

"Projekt - Wanda lat 5". Córka Doroty Szelągowskiej stworzyła dla niej tatuaż 

Nowy tatuaż trafił na przedramię projektantki wnętrz. Przedstawia napis "BUSRA", a na końcu ma żółtą błyskawicę. Po stylu pisma od razu widać, że wzór jest dziełem dziecka. Potwierdziła to także sama Dorota Szelągowska, która w kolejnej relacji podpisała tatuaż słowami "Projekt - Wanda lat 5".

Więcej o: