Patricia Kazadi na zmysłowych zdjęciach. Fani zbierają szczęki z podłogi: "Coraz piękniejsza"

Patricia Kazadi doskonale wie, jak wprawić swoich fanów w osłupienie. Na Instagramie podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których zapozowała w odważnej stylizacji. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku. - "Względnie oszalałem", "Zbieram szczękę z podłogi" - piszą.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Patricia Kazadi aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 271 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda na swoim profilu porusza nie tylko tematy związane z jej działalnością muzyczną, lecz także bardziej lifestyle'owe, w tym te związane z samoakceptacją. Wiele kobiet obserwujących Patricię zachwyconych jest również jej wyczuciem mody i trendów, a stylizacje, w których się pokazuje, często stają się dla nich inspiracją. 

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą. Zaskakująca odpowiedź

Patricia Kazadi zachwyciła zmysłowymi zdjęciami. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Patricia Kazadi udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z jednej z show-biznesowych imprez i po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Tym razem gwiazda postawiła na lateksową stylizację w odważnym kolorze różu, która składała się z topu oraz spódnicy. Na ramiona narzuciła marynarkę w tym samym kolorze, a całość uzupełniła okularami, biżuterią oraz sandałkami na szpilce.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Zbieram szczękę z podłogi
Pięknie wyglądasz!!!
Czy to, co ja widzę to jest some kind of metamorfoza, czy mam poważny problem ze wzrokiem... Względnie oszalałem
Zmysłowe zdjęcie
Coraz piękniejsza
Wyglądasz bosko

- piszą.

Patricia Kazadi o samoakceptacji: Jestem dumna z pracy, którą wykonałam

W zeszłym roku Patricia Kazadi wzięła udział w popularnej zabawie prawda/fałsz, która polega na tym, że internautki oraz internauci piszą swoje założenia na temat danej osoby, a ona potwierdza lub zaprzecza. Jedno z założeń dotyczyło tego, że Patricia kocha siebie i akceptuje w 100 proc. - Jestem dumna z pracy, którą wykonałam i siły, która pozwoliła mi przejść przez wiele doświadczeń w bardzo młodym wieku. I czuję ogromny progres na polu priv i zawodowym. Zdarza się jeszcze czasami, że zdanie na mój temat innych osób potrafi zachwiać moją stabilność w poczuciu własnej wartości. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się to przepracować - odpowiedziała wówczas.

Więcej o: