Ben Affleck ujawnia tajemnicę sylwetki Jennifer Lopez. Te słowa mogą "zdenerwować"

Jennifer Lopez, uznawana przez wielu za kanon piękna wcale nie przestrzega restrykcyjnej diety. Ben Affleck w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat odżywiania swojej żony, czym wyraźnie zszokował prowadzącą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W lipcu 2022 roku Ben Affleck i Jennifer Lopez oficjalnie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para wróciła do siebie po prawie dwóch dekadach po tym, jak zaręczyli się w 2003 roku, a następnie rozstali w 2004 roku. Zakochani nie kryją się z uczuciami i chętnie wypowiadają się na swój temat w wielu wywiadach. Ostatnio w jednym z programów 50-letni aktor wyjawił sekret smukłej sylwetki żony, czym wywołał niemałe zamieszanie.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała nagrania z mamą

Ben Affleck szczerze o diecie swojej żony, Jennifer Lopez. W czym tkwi sekret jej sylwetki?

21 kwietnia w odcinku talk-show "The Drew Barrymore Show" 50-letni Ben Affleck w rozmowie z Drew Barrymore otworzył się na temat diety i sposobu odżywiania swojej żony, 53-letniej Jennifer Lopez. Aktor zdradził, że w utrzymaniu smukłej sylwetki wokalistce pomagają dobre geny. Dodał również, że tak naprawdę Lopez zwykle nie ogranicza się, jeśli chodzi o jedzenie. - Pozwól, że powiem ci coś, co cię zdenerwuje. Jennifer po prostu je wszystko, na co ma ochotę. Pizza, ciastka, lody, wszystko — wyznał Affleck.

 

Prowadząca program wyglądała na całkowicie zszokowaną wyznaniem aktora. Zaczęła więc dopytywać o to, czy Lopez wykonuje jakieś ćwiczenia, dzięki którym jej sylwetka prezentuje się nienagannie. Aktor odparł, że wokalistka jest niezwykle zdyscyplinowana i regularnie odwiedza siłownię. Przy okazji nie zabrakło również słów zachwytu nad jego małżonką.

Ona ćwiczy. To znaczy, ja też ćwiczę, ale magicznie nie wyglądam na 20 lat. Z idealną skórą. [...] Nadludzka istota jest prawdziwa. Jest najpiękniejszą kobietą na świecie, wygląda spektakularnie.
 

Czego unika w swojej diecie Jennifer Lopez? Tego nie znajdziemy w jej menu

Niedawno Jennifer Lopez świętowała swoje 53. urodziny. Gwiazda w 2018 roku w rozmowie z magazynem Us Weekly zdradziła, co robi, aby zachować nienaganną formę i smukłą sylwetkę. W jej codziennym jadłospisie nie znajdziemy napojów alkoholowych i kofeiny. Dzień zaczyna więc nie od porannej kawy, lecz od szklanki wody z cytryną i koktajlu proteinowego. Oprócz dobrze zbilansowanej diety i intensywnych sesji treningowych Lopez dba również o nawodnienie organizmu przez cały dzień. W ciągu dnia wypija przynajmniej siedem szklanek wody. 

Więcej o: