Śmieszne gify na weekend majowy. Rozbawią bliskich do łez

Jak 1 maja, to i długi weekend majowy. Każdy ma inne plany na to, jak go spędzić, jednak warto pamiętać wtedy także o bliskich oraz znajomych. Z okazji dni wolnych możesz wysłać im śmieszne gify na weekend majowy.

Na majówkę składają się dwa dni ustawowo wolne od pracy, czyli Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy i Święto Narodowe Trzeciego Maja. Dzięki temu większość osób może zaplanować sobie nawet kilkudniowy urlop, korzystając z długiego weekendu. Z tej okazji możesz wysłać bliskim oraz rodzinie kilka śmiesznych gifów, czyli ruchomych obrazków. Planujesz grilla, błogi relaks lub może po prostu chcesz im życzyć miłego świętowania? Wybierz gify gotowe do wysłania i podziel się nimi ze znajomymi.

Zobacz wideo Czysty ruszt, pięknie podane przekąski i szybko schłodzone napoje, czyli myki na sezon grillowy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gify na 1 maja. Ruchome obrazki idealne do wysłania bliskim

Dla osób celebrujących majowe święta świetnie sprawdzą się poniższe propozycje ruchomych obrazków. Gify na 1 maja to świetna opcja. Można w kilka chwil wysłać ją znajomym lub rodzinie za pomocą SMS-a czy dowolnego komunikatora takiego jak Messenger i WhatsApp. Do wyboru są zarówno śmieszne propozycje, jak i takie, które wywołają szczery uśmiech na twarzy. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na majówkę. Spodobają się tym, którzy planują grilla

W śmiesznych gifach na majówkę nie mogło oczywiście zabraknąć ruchomych obrazków dotyczących tematyki grillowej. Nie da się ukryć, że to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie długiego, majowego weekendu. Jeśli chcesz pochwalić się przyjaciołom lub rodzinie, że planujesz grilla, skorzystaj z poniższych propozycji.

Gify związane z grillowaniem możesz szybko i łatwo wysłać SMS-em, jak i przy pomocy ulubionego komunikatora internetowego. To doskonały sposób na to, by zaprosić kogoś do siebie na grillową ucztę. Wystarczy wysłać ruchomy obrazek i dopisać kilka słów o tym, gdzie i kiedy chcecie się spotkać.

embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na weekend majowy. Idealne do wysłania znajomym i rodzinie

Jak majówka, to także kilka dni błogiego relaksu. Niektórzy wybierają się na kilkudniowy urlop, a inni planują spędzić długi weekend w domowym zaciszu. Bez względu na to, co masz zamiar robić, przyjrzyj się zabawnym gifom idealnym na majówkę. Doskonale wpisują się w humory, jakie mogą dopisywać nam podczas kilku dni relaksu, nicnierobienia lub aktywnego wypoczynku na wyczekiwanym wyjeździe. Każdy z poniższych gifów błyskawicznie wyślesz w wiadomości każdemu, z kim chcesz się nim podzielić.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: