Przez lata byli przyjaciółmi. Dla niej filmowy Bond zostawił narzeczoną. Są już razem od 12 lat

Choć poznali się już w latach 90., uczucie narodziło się między nimi dopiero dwie dekady później. Dziś wspólnie z Rachel Weisz wychowują córeczkę. Niewiele osób wie, że dla niej filmowy James Bond zostawił narzeczoną.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rachel Weisz i Daniel Craig poznali się w latach 90. Przez długi czas pozostawali bliskimi przyjaciółmi. Pomiędzy aktorami zaiskrzyło dopiero w 2011 roku, podczas kręcenia "Domu Snów". Aktor był już po jednym rozwodzie, miał dziecko i narzeczoną. To jednak nie stanęło na drodze prawdziwej miłości.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Zamienili przyjaźń w uczucie. Połączyła ich wspólna gra w filmie

Pierwszy głośny związek Daniela Craiga nie przetrwał próby czasu. Odtwórca roli Jamesa Bonda był mężem Fiony Loudon od 1992 do 1994 roku. Para doczekała się dziecka. W późniejszych latach aktor związał się ze znaną producentką filmową - Satsuki Mitchell, której się oświadczył. W 2010 roku para nagle się rozstała. Dziennikarze doszukiwali się przyczyn tej decyzji. Wszystko stało się jasne niedługo później.  

Okazało się, że Craig zostawił Mitchell dla Rachel Weisz. Aktorzy poznali się w latach 90 w London's National Theater Studio. Przez lata łączyła ich przyjaźń, ale na planie filmowym "Domu Snów" poczuli do siebie coś więcej. W produkcji grali męża i żonę, więc łącząca ich chemia wydawała się świetną grą aktorską. W jednym z wywiadów potwierdziła to Rachel Fox. - Nie zauważyłam, żeby cokolwiek działo się po wyłączeniu kamer - stwierdziła - Naprawdę dobrze starali się zachować ich związek w tajemnicy - podkreślała

 

Ojciec byłej partnerki wścieka się na Craiga. Aktor nie przejmuje się jego opinią i skupia się na nowym związku

Na temat Daniela Craiga wypowiedział się także ojciec Satsuki Mitchell. Mężczyzna z oczywistych powodów, nie przepada za aktorem. - Dziś moja córka nie wspomina nawet imienia tego człowieka - przyznał - Wie już, że on nie był mężczyzną, za jakiego go miała - wspominał. Brytyjski gwiazdor nie zważa na niezbyt przychylne opinie. Zamiast tego skupia się na związku z Rachel. Para wzięła ślub w sekrecie, a w 2018 roku na świat przyszła ich córeczka. 

Ostatnio Rachel Weisz odchyliła rąbka tajemnicy i wyznała, w jaki sposób aktor dba o swoją córkę. Dziewczynka jest wręcz zachwycona "Gwiezdnymi Wojnami". Filmowy James Bond spędza z małą Grace godziny przed telewizorem, oglądając starsze produkcje i poznając najnowsze części serii. 5-latka ciągle dopytuje się o szczegóły dotyczące bohaterów sagi. - Chce wszystko wiedzieć - przyznała Weisz - Ma obsesję i postacie są dla niej jak najbardziej prawdziwe - podkreślała. 

Więcej o: