Jennifer Lopez ma 53 lata i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Zachwyca nawet bez makijażu i w piżamie

Jennifer Lopez od 20 lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie i stale wprawia w osłupienie swoim wyglądem. - "Starzejesz się najlepiej ze wszystkich na tej planecie", "Najpiękniejsza kobieta świata" - piszą fani pod jej zdjęciami. Zdaniem wielu, obecnie wygląda nawet lepiej niż na początku kariery. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej wpływowych kobiet globu. Na Instagramie śledzi ją ponad 242 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Choć Jennifer Lopez świętować będzie swoje 54. urodziny, nieustannie zachwyca swoim wyglądem. 

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Jennifer Lopez w młodości. Ikona stylu 

Choć karierę rozpoczęła jako aktorka, jej największą pasją zawsze był taniec i to właśnie z nim chciała związać swoją zawodową przyszłość. JLo od zawsze wyróżniała się ponadprzeciętną urodą. Gdy w pojawiała się na czerwonym dywanie, budziła zachwyt, a jej kreacje od razu stawały się modowym hitem. W drugiej połowie lat 90., pojawiła się m.in. w serialu "South Central", filmie sensacyjnym "Pociąg z forsą" czy dramacie "Krew i wino", gdzie wystąpiła u boku Jacka Nicholsona. Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił jednak po tym, jak wcieliła się w główną rolę w filmie "Selena". Oprócz wielu nominacji i nagród za swoją działalność artystyczną, Jennifer Lopez ma na koncie również tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie z 2011 roku oraz najbardziej wpływowej gwiazdy z 2012 roku.

 

Jennifer Lopez obecnie. Nadal zachwyca swoją urodą 

W tym roku Jennifer Lopez świętować będzie swoje 54. urodziny i nieustannie zachwyca urodą. Zdaniem niektórych teraz wygląda nawet lepiej niż przed laty. Wiele fanek zastanawia się, jaki jest sekret jej świetnej formy i młodego wyglądu. Gwiazda prezentuje się zjawiskowo nie tylko na scenie czy czerwonym dywanie, lecz także w piżamie i bez makijażu.

 

JLo utrzymuje, że nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, ani inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej, a swoją formę zawdzięcza genom, diecie, aktywności fizycznej, dobremu nawodnieniu oraz pielęgnacji. Ostatnio Ben Affleck był gościem "The Drew Barrymore Show", podczas którego zdradził co nieco na temat sposobu odżywiania swojej żony. Aktor potwierdził, że w utrzymaniu smukłej sylwetki pomagają jej przede wszystkim świetne geny.

- Pozwól, że powiem ci coś, co cię zdenerwuje. Jennifer po prostu je wszystko, na co ma ochotę. Pizza, ciastka, lody, wszystko (...) Ona ćwiczy. To znaczy, ja też ćwiczę, ale magicznie nie wyglądam na 20 lat. Z idealną skórą. (...) Nadludzka istota jest prawdziwa. Jest najpiękniejszą kobietą na świecie, wygląda spektakularnie - wyznał Affleck.

 

Pod publikowanymi przez Jennifer Lopez zdjęciami regularnie pojawiają się tysiące komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Zjawiskowa
Ona jest dosłownie perfekcją od stóp do głów
Myślę, że starzejesz się najlepiej ze wszystkich na tej planecie... Poważnie
Twoja uroda jest niepowtarzalna! Cudowna kobieta
Na zawsze ikona piękna

- piszą.

Więcej o: