Wygrał na loterii aż trzy razy. Za każdym razem użył tych samych cyfr

Osoby, które biorą udział w loteriach, często marzą o tym, by choć raz wygrać większą sumę pieniędzy. Nie każdy ma jednak tyle szczęścia co mężczyzna z Maryland. Trzykrotnie wygrał w losowaniu, korzystając z tej samej kombinacji cyfr.

52-letni mężczyzna z Maryland może pochwalić się prawdziwym szczęściem. Nie tylko wygrał na jednej z popularnych loterii, lecz zrobił to aż trzy razy w krótkim czasie. Jaka jest jego sprawdzona kombinacja zwycięskich cyfr i co zamierza zrobić z wygraną? 

Zobacz wideo Pani Janina zdradza przepis na szczęśliwe małżeństwo: Nie wolno się przeciwstawiać, a najpiękniejsze jest to, żeby małżeństwo się szanowało

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzy razy wygrał, korzystając z tych samych cyfr. Jaka jest jego szczęśliwa kombinacja?

52-latek z Maryland wygrał na tej samej loterii aż trzy razy, korzystając za każdym razem z tych samych cyfr. Wszystko miało miejsce na przestrzeni jedenastu miesięcy, a ostatnie zwycięstwo przypadło na 13 kwietnia 2023 roku. Tym razem w ręce mężczyzny trafiło aż 50 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu po aktualnym kursie daje aż 208 500 zł. 52-latek przyznaje, że postawił jedynie jednego dolara. 18 maja 2022 roku zwyciężyły już dwa jego zakłady, dzięki którym wygrał łącznie 100 tysięcy dolarów. Za każdym razem korzystał z tych samych cyfr.

52-letni mężczyzna trzykrotnie zyciężył, biorąc udział w tej samej loterii. Za każdym razem wykorzystywał identyczną kombinację cyfr, dzięki której zyskał w sumie 150 tysięcy dolarów. - Moja żona powiedziała "zagrajmy ten sam numer, wygrywamy z nim" - przyznał mężczyzna w rozmowie z CNN, dlatego w tym roku również wykorzystali kombinację, z którą wygrali już wcześniej. Okazało się, że i teraz przyniosła im szczęście. Liczby, na jakie się zdecydowali to 48548.

Wygrał już trzy razy. 52-latek wciąż jednak gra na loterii

Anonimowy zwycięzca nie ukrywa, że początkowo wygraną chciał przeznaczyć na zakup roweru dla syna swojej żony. Tak duże zwycięstwo sprawiło jednak, że zaczął planować także długi urlop dla całej rodziny. 52-latek przyznaje jednak, że nie przestanie kupować kolejnych zakładów. - Cały czas gram na loterii. Nigdy nic nie wiadomo. Nie możesz wygrać, jeśli nie będziesz brał udziału - mówi potrójny zwycięzca z Maryland.

Więcej o: