Wróżka Aida przepowiada, że zacznie się już we wtorek. "To bardzo ważny dzień"

Wróżka Aida zdradziła, co czeka nas w ostatnich tygodniach kwietnia i na co powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę. Wizjonerka zdradza, że teraz jest odpowiedni moment na to, by wziąć sprawy w swoje ręce.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Wróżka Aida, czyli Aida Kosojan-Przybysz jest wizjonerką, która regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami i wizjami w social mediach. W sieci obserwują ją dziesiątki tysięcy fanów. Tym razem wróżka postanowiła podzielić się przesłaniem na ostatnie dni kwietnia. Co nas czeka w nadchodzących dniach? Pamiętajcie jednak, by takie przepowiednie traktować mimo wszystko z przymróżeniem oka.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o „Dziewczynach z Dubaju 2". „Doskonale wiem, o jakie dziewczyny chodzi"

Wróżka Aida mówi, że zacznie się już we wtorek. Warto wziąć sprawy w swoje ręce 

Wróżka Aida 24 kwietnia nagrała w social mediach filmik, w którym postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi ostatnich dni kwietnia. W tym czasie wszystko budzi się do życia i jej zdaniem warto to wykorzystać. - "Czuję powiew letniego nastroju, z czego się bardzo, bardzo cieszę [...] Jadąc na spotkanie, pomyślałam, że zapukam do waszych serc, do waszych domów i przywitam się z wami" - mówi na wstępie. Jaka zatem będzie końcówka kwietnia? 

Kwiecień jest to moment tzw. stabilności, każdy chce taką stabilność czuć, czuć mocny grunt pod nogami, a 24 kwietnia jest dniem kiedy rozmawiając z samym sobą, możemy dojść do pewnych związków. A jutro - 25 kwietnia to bardzo ważny dzień, kiedy stojąc na dwóch nogach, musimy coś wziąć w swoje ręce. 

- tłumaczy. 

Wizjonerka podkreśliła, że we wtorek 25 kwietnia, powinniśmy uruchomić wszystkie nasze zmysły

 

Wróżka Aida radzi Polakom, by wzięli się do działania 

Wizjonerka Aida podczas relacji prowadzonej na Instagramie połączyła się z dziennikarką Beatą Sadowską i wspólnie omawiały to, co czeka nas na koniec kwietnia. - Moja wizja dotyka naszych emocji i odczuć kwietniowych. Uruchomić trzeba wszystkie zmysły i intuicję. Co oczy zobaczą, co uszy usłyszą - wyjaśnia Aida Kosojan-Przybysz. Tym samym wróżka zachęca Polaków do tego, by w tym okresie korzystać z pełni życia i nie odmawiać sobie przyjemności. 

Dajcie sobie radość przebywania w miejscu, w którym chcecie być. Otwórzcie książkę na 15 minut, zróbcie gimnastykę, korzystajcie z życia. Mówcie TAK, kiedy naprawdę chcecie. Mówcie NIE kiedy czujecie, że idziecie pod prąd. 

- radzi wizjonerka Aida. 

Kim jest wróżka Aida? 

Wróżka Aida, czyli Aida Kosojan-Przybysz w opisie na Instagramie pisze o sobie tak: - "Jestem Ormianką urodzoną w Gruzji i mieszkam w Polsce. Wizjonerka, kompozytorka, wokalistka, autorka teksto?w, felietonistka". Jak sama mówi, zdolności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po babci. Wizjonerka chciałaby, żeby jej przepowiednie trafiały do jak największej liczby odbiorców. Regularnie udziela się w mediach społecznościowych i pojawia się w programach śniadaniowych takich jak np. Dzień Dobry TVN.

Więcej o: