18 lat temu kupiła jeansy. Do dziś ich nie uprała. Przed założeniem robi im "test zapachowy"

Pewna Brytyjka zaskoczyła wszystkich swoim nietypowym wyznaniem. Okazało się, że od ponad 18 lat nie wyprała swoich ulubionych jeansów. Przed założeniem sprawdza ich czystość z pomocą "testu zapachowego".

Sandra Wallis ma 60 lat i mieszka w Wielkiej Brytanii. Jest artystką oraz autorką książek dla dzieci, a oprócz tego pojawia się w programie rozrywkowym "Steph's Packed Lunch". Jakiś czas temu, podczas jednego z odcinków zaskoczyła wszystkich szczerym wyznaniem, na jakie się zdobyła. Wywołała nim spore poruszenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak odmienić stare, nudne jeansy? To naprawdę proste!

Sandra Wallis zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Od 18 lat nie prała ulubionych jeansów

W trakcie programu wypowiadała się ekspertka, która opowiadała jak często należy prać jeansy. To właśnie wtedy Sandra Wallis ujawniła, że jej ulubiony model nigdy nie wylądował w pralce. Na uwagę zasługuje fakt, że kupiła go ponad 18 lat temu, zaraz po urodzeniu córki. Kobieta dodała, że mimo upływu czasu i braku prania, wciąż są tak wygodne i dopasowane. - Kupiłam je z zamiarem posiadania ich przez długi czas, ale oczywiście nie sądziłam, że będzie to tak długo — przyznała cytowana przez "The Sun". 

Przed każdym założeniem robi "test zapachowy". "W ogóle nie śmierdzą"

Artystka zdradziła, że wyjątkowe jeansy kupiła w sklepie "Marks&Spencer", jednak nie była w stanie podać ich ceny. Okazuje się jednak, że na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat zakładała je stosunkowo rzadko. - Noszę je tylko raz w roku i nie mogę się ich pozbyć, ponieważ wciąż wyglądają jak nowe. Ale robię test zapachowy i, żeby być uczciwym, muszę być bardzo czystą osobą, ponieważ w ogóle nie śmierdzą — powiedziała. W trakcie programu specjalistka doradzała, że należy prać jeansy po 20 użyciach, na co Sandra śmiała się, że w takim razie wciąż ma na to dwa lata.

Internauci podzieleni wyznaniem kobiety. "Obrzydliwe"

Kobieta podzieliła się fragmentem z programu telewizyjnego na TikToku. Nagranie wywołało prawdziwą burzę w komentarzach i podzieliło internautów. 

Muszę prać wszystkie ubrania po jednym założeniu
Jeansy są wytrzymałe, więc nie wymagają częstego prania i wytrzymują długo, jak można tego nie wiedzieć
Obrzydliwe
Przecież będą śmierdziały

- czytamy pod filmem. Czy w związku ze zbliżającym się "dwudziestoleciem" jeansów Sandra ma zamiar je wyprać? Okazuje się, że niekoniecznie. - Nie będę ich prać, póki nie uznam, że jest to konieczne — wyznała, dodając, że gdyby zaczęły śmierdzieć, to najpierw włożyłaby je do zamrażalki, tak jak radzą jej inni ludzie. 

Więcej o: