Zaśpiewała hit Blanki głosem innych wokalistek. "To ty powinnaś jechać na Eurowizję"

Już wkrótce polska piosenkarka Blanka będzie reprezentować nasz kraj z hitem "Solo" na Eurowizji. Zdania na temat są mocno podzielone. Niektórzy z internautów postanowili nagrać swoje wersje tego utworu. Jedna z TikTokerek zaśpiewała "Solo" głosem takich piosenkarek jak Britney Spears, Sanah czy Gwen Stefani.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Wybór reprezentanta Polski na Eurowizję odbił się szerokim echem w naszym kraju. Ostatecznie polskie preselekcje wygrała Blanka Stajkow ze swoim hitem "Solo". Zdania na temat były mocno podzielone i piosenkarka spotkała się z hejtem. Choć hit "Solo" nie wszystkim przypadł do gustu, to w sieci można znaleźć wiele wersji tej piosenki. Jedna z internautek, która na TikToku kryje się pod nazwą "Gono Music" nagrała wersję hitu Blanki zaśpiewaną głosami różnych innych piosenkarek. Internauci zbierają szczęki z podłogi

Zobacz wideo Blanka o petycji związanej ze zmianą werdyktu. Czuje się zagrożona?

Zaśpiewała hit Blanki "Solo" głosem Brintey Spears i innych artystek 

Małgosia Majerska czyli Gono opublikowała na TikToku nagranie, w którym śpiewa piosenkę Blanki "Solo". Artystka postanowiła zrobić coś zupełnie innego i zaśpiewała utwór głosem takich artystek jak Britney Spears, Shakira, Celine Dion, Christina Aguilera, Sanah, Cher, Gwen Stefani. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Na ten moment wideo ma ponad 1,1 mln wyświetleń i ponad tysiąc komentarzy. Nagranie Małgosi zostało opublikowane również na jednym z najpopularniejszych profili na Instagramie, czyli "Make life harder". Posłuchajcie sami. 

Internauci oceniają występ Gono. "Sanah idealna"

Nie da się ukryć, że wybór Blanki na Eurowizję nie każdemu przypadł do gustu. Niektórzy uważają, że piosenka nie ma szans na wysokie miejsce w konkursie. Internauci twierdzą jednak, że gdyby to Gono zaśpiewała hit "Solo" miałaby nawet szanse na wygraną. Zobaczcie, jak ocenili występ Małgosi Majerskiej. 

Wow! Co za głos! 
Sanah idealna. 
I to się nazywa talent. Brawo. 
Wow. Jedź na Eurowizję!
Skoro Blanka straciła głos, to możesz ją spokojnie zastąpić.
Oooo coś Ty tu zrobiła kobieto. Wszystkie wersje lepsze niż oryginał.

- komentują. 

Więcej o: