Te znaki zodiaku czeka pechowy dzień. Pasmo porażek zepsuje im humor

Niektórzy wierzą, że przyszłość pisana jest nam w gwiazdach i wiele zależy od tego, kiedy się urodziliśmy. Zdarza się, że na podstawie znaku zodiaku można sprawdzić, jakie wydarzenia na nas czekają. Kto może mieć dziś pechowy dzień?

Fani astrologii wierzą w przewidywanie przyszłości na podstawie znaku zodiaku i ułożenia gwiazd. Okazuje się, że niektóre osoby może dziś spotkać sporo pecha. Czy należysz do tego grona? Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Te znaki zodiaku czeka pechowy dzień. Rak

Niektóre Raki zauważają, że już w dzieciństwie mają w życiu trudniej niż inni. Pech, przeziębienia czy niespodziewane zrządzenia losu mogą im się często przytrafiać, dlatego znalezienie swojego miejsca bywa dla nich trudne. Okazuje się, że i dziś los może nie oszczędzić Raków. Możliwe, że potkną się na prostej drodze, zgubią sporą sumę pieniędzy lub wyleją kawę prosto na buty przechodzącego szefa. To sprawia, że dziś warto zachować szczególną ostrożność.

Jakie znaki zodiaku mają pecha? Bliźnięta

Niektóre Bliźnięta mają wrażenie, że pasmo nieszczęść, które je dotyka, nie ma końca. Dzisiejszy dzień może być pełen szczęśliwych chwil, jednak niespodziewane wydarzenie szybko zrujnuje nastrój. Urodzenie się pod pechową gwiazdą sprawia, że trudno ominąć wciąż spadające pod nogi kłody. Środa może okazać się przykra. Możliwe, że starania w pracy czy dbanie o dom spotkają się z brakiem aprobaty, jednak to nie powód, by się poddać. Okazuje się, że wiele Bliźniąt charakteryzuje się wytrwałością, dlatego warto wstać, otrzepać się i z dumą iść dalej. Pechowy dzień nie będzie się przecież ciągnął w nieskończoność.

Pechowe znaki zodiaku. Dziś Wodnik może mieć trudny dzień

Zdarza się, że spontaniczne decyzje podejmowane przez Wodniki kończą się sromotną porażką. Tak może się zdarzyć również i dziś. Z tego względu warto zachować ostrożność i dobrze się zastanowić, czy dane działanie ma sens. Popołudnie może zwiastować niespodziewane wydarzenia, które dzięki zbiegowi różnych okoliczności będą skutkować niezrozumieniem i pechem jeszcze większym niż zwykle. Na szczęście Wodniki często mają przyjaciół, którzy pomogą im w potrzebie. Jeśli dzisiejszy dzień cię przytłoczy, nie wahaj się zadzwonić do bliskiej osoby i wypłakać się na jej ramieniu.

Więcej o: