Michał Wiśniewski powraca ze swoim show. "Jestem jaki jestem 3" pokaże budowę domu na koszt sponsorów

"Jestem jaki jestem" to reality show nadawane przez stację TVN 20 lat temu. W programie pokazywano kulisy życia Michała Wiśniewskiego i jego ówczesnej żony. Piosenkarz poinformował, że właśnie pracuje nad trzecią edycją show. Planowana data premiery to 30 kwietnia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Pierwsza edycja "Jestem jaki jestem" została wyemitowana w 2003 roku, a druga w 2004. Początkowo serial opowiadał o życiu Michała i Marty Wiśniewskich oraz ich dzieci: Xaviera i Fabienne. Rodzina przeprowadziła się do podwarszawskiego Józefowa, a w ich domu wszędzie były kamery. Codzienne nadawano relacje z życia rodzinnego oraz koncertów Michała Wiśniewskiego. Oprócz tego w odcinkach na żywo pojawiały się różne inne znane postacie, np. Maciej Maleńczuk czy Edyta Górniak.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

"Jestem jaki jestem 3". Reaktywacja show Michała Wiśniewskiego

W serwisie YouTube jakiś czas temu pojawił się zwiastun trzeciej edycji show. "Jestem jaki jestem 3 czyli Wiśna buduje" ma pokazywać budowę domu Wiśniewskiego i jego piątej żony, Poli. Piosenkarz po 20 latach postanowił reaktywować show i udostępniać odcinki na swoim kanale na YouTubie. Tak podpisał udostępnioną przez siebie czołówkę serialu:

Napisałem ponad 300 utworów, wiele z nich nuci cała Polska, sprzedałem 12 milionów płyt. Jestem zwycięzcą i mam tę myśl, to przekonanie, że dobiję do brzegu, że choć poturbowany i bardzo zmęczony, będę mógł zamknąć za sobą drzwi do domu. Do własnego domu - przystani, której już nikt nigdy mi nie odbierze...

Program ma liczyć 60 odcinków, a każdy z nich ma trwać ok. 26 minut. Premiera pierwszego jest zaplanowana na 30 kwietnia. Budowa domu Michała i Poli ma potrwać 2 lata. Jest możliwa dzięki sponsorom, dla których show będzie miejscem na reklamę. Wiśniewski w 2018 roku ogłosił upadłość konsumencką i przyznał się do posiadania długów na kwotę 35 mln zł.

 

Michał i Pola Wiśniewscy. Pobrali się 3 lata temu

20 lat temu Michał Wiśniewski był niezwykle popularnym artystą. Nikogo więc nie dziwił fakt, że doczekał się własnego reality show. Od emisji pierwszego sezonu wiele się pozmieniało. Piosenkarz rozwiódł się z Martą, później był żonaty z Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Od marca 2020 roku jest mężem Poli. Kobieta ma czwórkę dzieci z poprzednich związków, a z Michałem doczekali się syna, Falco Amadeusa. Wspólnie prowadzą już jeden projekt na YouTube, "Pan i Pani W.", w którym opowiadają o tym, jak się poznali i jak wygląda ich wspólne życie.

 
Więcej o: