Pokazała strój na wesele przyjaciółki. Takich reakcji się nie spodziewała. "Mam nadzieję, że żartujesz"

TikTokerka postanowiła zapytać swoich obserwatorów o radę, dotyczącą stylizacji na wesele swojej przyjaciółki. W komentarzach pod jej filmem rozgorzała zażarta dyskusja. Wiele osób skrytykowało podejście influencerki. "Nie zachowuj się tak, jakbyś nie wiedziała, że to nie jest okej" - pisali m.in.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Powszechnie wiadomo, że na wesele nie powinno się zakładać m.in. białych, koronkowych sukienek - głównie chodzi o zasadę, aby nie upodabniać się do panny młodej i nie przyćmić jej kreacji. Tiktokerka, która prowadzi konto o nazwie @convinoboard, postanowiła jednak poprosić swoich obserwatorów o radę w związku z doborem stylizacji na przyjęcie weselne jej przyjaciółki. Swoim nagraniem wzbudziła niemałą burzę.

Tiktokerka zaprezentowała w jednym ze swoich filmów sukienkę, którą zamierza założyć na wesele. Na początku planowała dobrać inną stylizację, lecz ostatecznie z niej zrezygnowała. Poprosiła więc o pomoc koleżankę. Ta zaś pośpieszyła do niej z kreacją, która okazała się biała - w dodatku przyozdobiona koronką. Nicole nie była pewna, czy w takim stroju wypada jej pojawić się na ceremonii.

Czy myślicie, że mogę pojawić się na ślubie w takim stroju? Ta sukienka nie jest tak do końca biała, ma beżowe akcenty, ale czy taki strój na wesele będzie ok?

- zapytała na TikToku.

Taką sukienkę wybrała na wesele przyjaciółki. W komentarzach burza. "To nie jest okej"

Tak gwałtownej reakcji prawdopodobnie się nie spodziewała. Zdecydowana większość komentujących uznała, że Nicole pod żadnym pozorem nie powinna ubierać się tak na wesele przyjaciółki. "Nie zachowuj się tak, jakbyś nie wiedziała, że powinnaś wkładać białej sukienki na wesele. Nie, to nie jest okej" - czytamy w jednym z komentarzy pod nagraniem.

"Tylko panna młoda tego dnia nosi biel. To jest niepisana zasada, ale sama wiesz, że nie powinnaś tego robić" - pisze kolejna użytkowniczka TikToka. "To nie jest 'niepisana zasada'...jest POWSZECHNIE ZNANA. Nie rób tego" - wtóruje jej następna Tiktokerka. "Czy ty próbujesz sabotować wesele tej kobiety?" - dopytywała inna.

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Mam nadzieję, że żartujesz
"Jestem fotografką. Nie powinnaś wybierać takiego stroju na wesele, ponieważ na wielu zdjęciach będziesz po prostu wyglądać tak samo, jak panna młoda"
Absolutnie nie!
Nie. Nie zakładaj tego

Nie wszyscy jednak dzielą się aż tak skrajnymi opiniami. "Jako przyszła panna młoda, nie przejmowałabym się tym. Nikt i tak nie przyćmi mnie w moim dniu" - napisała jedna z użytkowniczek platformy.

"Nie rozumiem, czemu wszyscy są tacy agresywni" - dziwiła się kolejna. "...Ale nie założyłabym żadnej białej sukienki. Po prostu z szacunku" - dodawała.

Źródło: TikTok

Więcej o: