Katy Perry i Orlando Bloom, czyli miłość jak z filmu. "Zaczęło się od hamburgera"

Zaczęło się niewinnie - od hamburgera. W 2016 roku po gali rozdania Złotych Globów Katy Perry poprosiła swojego ochroniarza, żeby przywiózł jej z restauracji coś do jedzenia. Niedługo później na stoliku słynnej piosenkarki znalazł się burger, po którego sięgnął... Orlando Bloom. - Krzyknęłam: Ej, to mój burger! - wspominała Perry w programie "American Idol". To był dopiero początek.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Orlando Bloom i Katy Perry od siedmiu lat tworzą szczęśliwy związek. Razem wychowują trzyletnią córkę Daisy Dove, która jest ich oczkiem w głowie. Mimo to w miłosnej historii nie brakuje wzlotów, upadków i kryzysów, po których w pewnym momencie fani byli pewni, że związek wielkich gwiazd nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. 

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Długie poszukiwania

Mimo że Katy Perry i Orlando Bloom promienieją w swoim towarzystwie, początkowo nie wróżono im wspólnej przyszłości. Fani wokalistki spekulowali, że to tylko przelotny romans. Wcześniej gwiazda spotykała się bowiem z dość charakterystycznymi mężczyznami, takimi jak John Mayer albo Russell Brand, który obecnie słynie z wygłaszania teorii spiskowych. Para wzięła nawet ślub w 2010 roku, jednak dwa lata później związek się rozpadł. 

Z kolei Orlando Bloom - zanim sięgnął po hamburgera Katy - spotykał się głównie ze słynnymi aktorkami lub modelkami. - Był związany z Penélope Cruz, Sienną Miller czy Kate Bosworth, a także z top modelkami, w tym Heleną Christensen - podaje "Vogue". Przez chwilę wydawało się, że filmowy Legolas znalazł miłość życia. Była nią Miranda Kerr, z którą aktor ożenił się w 2010 roku. Niedługo później na świat przyszedł ich syn - Flynn. Mimo to w małżeństwie dochodziło do coraz częstszych kłótni i nieporozumień. W końcu w 2014 roku media obiegła wiadomość o ich rozstaniu. Zanim Bloom spotkał Perry, wdawał się głównie w przelotne romanse. 

Wesoła nowina

Zaledwie miesiąc po pierwszym spotkaniu Bloom i Perry stali się nierozłączni. Aktor poznał nawet wybrankę ze swoim synem z pierwszego małżeństwa. Związek rozkwitał, choć w ścisłej tajemnicy przed otoczeniem. Para jak ognia unikała kamer i niepotrzebnych sensacji - dopiero w maju 2016 roku obwieścili oficjalnie mediom, że są razem. - Kilka miesięcy później paparazzi sfotografowali Katy Perry i Orlando Blooma podczas wakacyjnego wypadu do Włoch. Aktor paradował całkowicie nago - informuje "Vogue". Kontrowersyjne zdjęcia szybko obiegły sieć. - Gdybym wiedział, że jesteśmy obserwowani, w życiu nie pozwoliłbym sobie na taką swobodę - wspomniał Bloom w jednym z wywiadów.

 

Wzloty i upadki

W ciągu kolejnych miesięcy para spędzała czas na wspólnych podróżach, eventach i galach. W pewnym momencie, ku zdziwieniu fanów, podjęli jednak decyzję... o rozstaniu. W mediach społecznościowych zapewniali jednak, że pozostają w wielkiej przyjaźni i ich bliska relacja wcale się nie kończy. Co zresztą potwierdził wspólny wyjazd do Pragi - ujęcia Perry i Blooma, którzy wymieniają między sobą czułe gesty, śmieją się i spędzają wspólnie czas, wprowadzały wielu dziennikarzy portali plotkarskich w konsternację. W mediach huczało od pytań: to w końcu są razem, czy nie?

Odpowiedzi udzieliła sama Katy Perry w maju 2018 roku. W trakcie nagrywania show "American Idol" wokalistka wyznała, że nie jest singielką. Wówczas nikt nie miał wątpliwości, że rozstanie z Bloomem było jedynie chwilowe, a ich związek jest silniejszy, niż na początku niektórym się wydawało. Potwierdziły to oświadczyny; 14 lutego 2019 roku aktor zabrał ukochaną na romantyczną kolację, po której wsiedli prosto do helikoptera. - Gdy wylądowaliśmy na dachu budynku w Los Angeles, była tam moja rodzina i najbliżsi przyjaciele. Orlando spisał się na medal - mówiła artystka podczas wizyty w show Jimmy’ego Kimmela. Nieco ponad rok później okazało się, że para spodziewa się dziecka. Obecnie są szczęśliwymi rodzicami Daisy Dove Bloom. 

 

Źródło: "Vogue", Instagram

Więcej o: