W lumpeksie kupiła suknię ślubną za niecałe 100 zł. "Nie wydałabym kilku tysięcy"

Wiele przyszłych panien młodych ma wizję idealnej sukni ślubnej. Niektóre szukają jej w sklepach, a inne decydują się uszyć ją od podstaw. Okazuje się jednak, że nie każdy chce wydać zbyt dużo na suknię ślubną. Niektórzy szukają jej w sklepach z używaną odzieżą.

Jednym z kluczowych elementów, podczas organizowania ślubu, jest znalezienie sukni ślubnej, która spełni nasze oczekiwania. Niektórzy pragną zrealizować wówczas marzenia o sukni księżniczki, a inni decydują się na różne alternatywy, by nie wydawać na kreację znacznej części ślubnego budżetu. Pewna tiktokerka pokazała, jaką suknię znalazła w jednym ze sklepów z odzieżą używaną.

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Suknia ślubna za mniej niż 100 zł? Pewna tiktokerka znalazła piękny model w lumpeksie

Koszty związane z organizacją ślubu i wesela z roku na rok rosną w zastraszającym tempie. Z tego względu niektóre pary decydują się na zorganizowanie skromnej ceremonii, szukając oszczędności. Zdarza się, że znajdują je podczas kompletowania ślubnych strojów. Inni po prostu nie wyobrażają sobie wydać na suknię ślubną zbyt dużej kwoty, dlatego szukają alternatyw. Można wówczas zdecydować się na wypożyczenie sukni lub kupienie jej za ułamek sklepowej ceny w miejscach oferujących odzież używaną. Właśnie w takim sklepie piękny model znalazła tiktokerka Kasia Zielona Sroka.

Tiktokerka z profilu @zielona_sroka podzieliła się krótkim filmikiem, na którym prezentuje suknię ślubną, jaką znalazła w jednym ze sklepów z odzieżą używaną. - Na taką perełkę trafiłam ostatnio na zakupach. Była przepiękna! Każda z nas chyba kiedyś o takiej marzyła - powiedziała Kasia w krótkim nagraniu. Przyznała, że akurat ten model nie był w jej stylu, jednak z ciekawości zapytała o cenę sukni ślubnej z lumpeksu. Okazało się wówczas, że kosztowała mniej niż 100 zł. Kobieta nie zdecydowała się, jednak na jej zakup.

Znalazła suknię ślubną w sklepie z odzieżą używaną. Użytkowniczki TikToka chętnie komentują nagranie

Kasia Zielona Sroka w jednym z komentarzy przyznała, że nie kupiła swojej sukni ślubnej w lumpeksie.

Myślę, że teraz bym szukała używanej lub z wypożyczalni. Piękna tradycja to suknie po babci. Moja była szyta przez krawcową i była bardzo prosta.

Na filmik tiktokerki pozytywnie zareagowały użytkowniczki aplikacji, które chętnie komentowały materiał. Co myślą o tym, by kupić suknię ślubną w sklepie z odzieżą używaną?

Podczas publikowania nagrania na TikToku Kasia dodała do niego krótki opis "Czy kupiłabyś suknię ślubną w SH? Na taką perełkę ostatnio trafiłam w lumpeksie". W odpowiedzi na jej pytanie pojawiło się wiele głosów w sekcji komentarzy. Użytkowniczki TikToka są jednomyślne. 

Kupiłabym, jakby wyglądała dobrze i pasowałaby na mnie. Nie wydałabym kilku tysięcy na suknię, którą ubiorę raz.
Ja odkupiłam suknię ślubną za 150 zł. Dla mnie była idealna.
Pewnie, że bym wzięła, nie widzę sensu wydawania kilku tys. na suknię, którą ubiorę raz.
Ja odkupiłam swoją sukienkę. Małe przeróbki i była piękna, jak nowa.
Więcej o: