Pokazał jak wyglądał kiedyś. "Dziewczyny mnie ignorowały, chłopaki się ze mnie śmiali"

W czasach szkolnych był chudy, blady, nosił okulary i borykał się z trądzikiem. Miał dość lekceważenia i upokarzania z powodu swojego wyglądu, postanowił go zmienić. Dziś jest z siebie bardzo dumny.

Więcej sylwetek ciekawych osób na stronie Gazeta.pl

Alex Richards jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chętnie pokazuje tam swoje zadbane, wysportowane ciało, chwali się nienaganną fryzurą, zębami niczym z reklamy pasty do zębów, a swoją urodę podkreśla perfekcyjnie dobranymi oprawkami okularów. Na TikToku jego konto obserwuje prawie 180 tysięcy osób, przeglądając posty i nagrania, można się domyślać, że większość stanowią kobiety...

Zobacz wideo "Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak", czyli jak Ada Hyzopska odkrywała swoją transpłciowość

Nie zawsze był przystojniakiem

Z opublikowanych przez Alexa nagrań, największym zainteresowaniem cieszą się te, na których pokazuje, jak wyglądał jako nastolatek. W niczym nie przypominał dzisiejszego pewnego siebie mężczyzny. Był bardzo szczupłym, niepozornym nastolatkiem, który dodatkowo borykał się z trądzikiem.  

Dziewczyny mnie ignorowały, bo wyglądałem jak nerd. Chłopaki się ze mnie śmiali, bo byłem chudy. Byłem tym zmęczony, w końcu postanowiłem to zmienić. Oto nowy, lepszy ja...

- napisał na nagraniu, na którym zestawia swoje zdjęcia z lat szkolnych z tymi zrobionymi aktualnie.

Czuł się odrzucony przez rówieśników

Trudno uwierzyć, że Alex z czasów szkolnych i ten publikujący selfie w mediach społecznościowych, na których zwykle z dumą pokazuje umięśniony tors, to ta sama osoba. Na jednym z nagrań chłopak wyznał, że w wieku 22 lat wciąż jeszcze nie przeżył swojego pierwszego pocałunku. Czuł się odrzucony przez rówieśników. Dziś w większości publikowanych na TikToku filmików zdaje się z nimi "rozliczać" mówiąc: "Patrzcie na mnie teraz".  

Więcej o: