3 zamknięte w sobie znaki zodiaku. Od głośnych imprez wolą domowe zacisze

Według astrologi osoby spod tych znaków zodiaku nie lubią skupiać na sobie uwagi innych. Najlepiej czują się w swoim towarzystwie lub gronie najbliższych. Nie są zbyt wylewne, a na ich zaufanie trzeba zasłużyć. Ponad wszystko cenią sobie ciszę i spokój.

Niektórzy wierzą, ze dzień urodzenia determinują charakter człowieka, oraz podejmowane przez niego decyzję. Choć astrologię należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka, sprawdź, które znaki zodiaku uważane są za najbardziej zamknięte w sobie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazuje garderobę w nowym domu

Rak odgradza się od innych swoim pancerzem. Jest bardzo wrażliwy i nie lubi obnosić się ze swoimi emocjami

Rak to najbardziej zamknięty w sobie znak zodiaku. Swoje emocje, wrodzoną wrażliwość oraz uczucia skrywa pod swoim pancerzem. Z tego powodu naprawdę niechętnie dzieli się swoimi prywatnymi sprawami z innymi, przez co może uchodzić za niezwykle tajemniczego, a niekiedy wręcz obojętnego. Niemniej jednak skrywają niezwykle bogatą osobowość i lubią dużo myśleć. Nawiązywanie nowych znajomości przychodzi im z trudem, jednak po przełamaniu pierwszych lodów okazuje się, że to wspaniali kompani, w których warto mieć przyjaciół. Długoletnie znajomości bardzo pielęgnują i dbają o nie.

Poród (zdjęcie ilustracyjne) Pielęgniarka transmitowała w sieci poród pacjentki. "Bardzo mi przykro"

Byki nie odnajdują się na imprezach. Zamiast tego wolą spokojny wieczór z książką

Byki ponad wszystko cenią w życiu porządek, dlatego niekoniecznie przepadają za nawiązywaniem nowych kontaktów. Unikają zamieszania, zgiełku oraz głośnych imprez, które traktują jak chaos. Co za tym idzie, nie zawracają sobie głowy ludźmi, którzy w ich życiu pojawiają się przelotnie. Swoją energię wolą skupić na długotrwałych relacjach z najbliższymi. Nie są zbyt wylewne, a wrodzona miłość do spokoju sprawia, że weekend chętniej spędzą w zaciszu własnego domu z ulubioną książką w dłoni niż na mieście.

Często myjesz głowę? Stanowisko trycholożki może cię zdziwić. 'Wreszcie ktoś mądrze to powiedział' Często myjesz głowę? Stanowisko trycholożki może cię zdziwić

Panna to samotnik. Najlepiej rozwija się w pojedynkę

Zodiakalna Panna to osoba ułożona, rozsądna i nieufna. Trudno nakłonić ją do zwierzeń, gdyż sprawy prywatne woli zachować dla siebie. To typ samotnika, który kieruje się intuicją, a w towarzystwie trzyma się na uboczu, skąd obserwuje rozwój sytuacji. Sama jest niebywale skryta i zamknięta w sobie, choć równocześnie doskonale słucha i doradza. Nowe znajomości nawiązuje powoli.

Więcej o: