Poznali się na studiach i zostali parą. Emilia Komarnicka zostawiła narzeczonego dla kolegi z planu

Choć Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka poznali się na studiach, miłość przyszła do nich dopiero w teatrze. Przez wiele lat uchodzili za zgraną i dobraną parę. Byli zaręczeni, gdy aktorka postanowiła zwrócić pierścionek. Wszystko ze względu na kolegę z planu, w którym się zakochała.

Emilia Komarnicka to uzdolniona polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola lekarki Agaty Woźnickiej w serialu "Na dobre i na złe" oraz Moniki Korczab w "Ranczu". Starszy od niej o osiem lat Łukasz Konopka to ceniony aktor, który na swoim koncie na wiele wybitnych ról. Poznali się na studiach w Łodzi, a gdy ich drogi ponownie się skrzyżowały, pojawiło się uczucie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dorota Szelągowska chwali się nowym tatuażem

Miłość pojawiła się w teatrze. Pracowali przy jednym spektaklu

Po raz kolejny spotkali się w gdańskim teatrze, gdzie wspólnie pracowali przy jednym spektaklu, przez co spędzali ze sobą sporo czasu. Nic dziwnego, że wkrótce połączyło ich uczucie, które przerodziło się w związek. W 2008 roku aktorka dostała rolę w telenoweli "Na dobre i na złe", przez co musiała dzielić życie pomiędzy Trójmiasto a Warszawę, dlatego wkrótce podjęła decyzję o przeprowadzce do stolicy.

Przez jakiś czas tworzyli związek na odległość. Mimo to ich miłość kwitła

Mimo rozłąki i dużej odległości jej związek z Łukaszem Konopką kwitł. Starali się spędzać ze sobą możliwie jak najwięcej czasu. Nic dziwnego, że wkrótce aktor oświadczył się ukochanej, a ona przyjęła pierścionek. Mimo to nie spieszyli się ze ślubem, a wszelkie pytania na ten temat zbywali. W 2014 roku aktor również postanowił przenieść się do stolicy, by zamieszkać z narzeczoną.

Ich związek nie przetrwał. Aktorka zakochała się w koledze z planu

Niespełna rok później Emilia Komarnicka otrzymała propozycję wystąpienia w "Małych zbrodniach małżeńskich". W spektaklu zagrała u boku aktora i równocześnie reżysera sztuki Redbada Klynstry, którego poznała kilka lat wcześniej na planie "Na dobre i na złe". Z czasem połączyła ich nie tylko praca, a aktorka postanowiła zerwać zaręczyny z Konopką. 12 sierpnia 2017 roku wyszła za mąż za Redbada Klynstrę. Para doczekała się dwóch synów. Także Łukasz Konopka odnalazł miłość. Jego żoną została Julia Balsewicz, z którą ma dwójkę dzieci.

 
Więcej o: