Był luksusową rezydencją. Dziś dom z "Big Brothera" jest nie do poznania. "Jestem w szoku"

Zaledwie cztery lata temu nagrywano tam słynny program - wówczas rezydencja zachwycała przepychem i luksusem. Obecnie jest nie do poznania, co pokazuje filmik nagrany przez jedną z uczestniczek ostatniej edycji "Big Brothera". Widok zrujnowanych wnętrz i rozpadających się fragmentów budynku zszokował internautów.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"W kraju gdzie tak mało jest dobrej, nowoczesnej architektury... Taką perełkę doprowadzić do ruiny" - napisała jedna z użytkowniczek pod nagraniem zamieszczonym na TikToku przez byłą uczestniczkę "Big Brothera". Ktoś inny dodał również: "Jestem w szoku, przecież ten dom na pewno kosztował majątek". Faktycznie, kosztował - blisko 10 milionów złotych. Mimo dawnego blasku obecnie bardziej przypomina rozpadającą się ruinę.

Zobacz wideo Maja Frykowska wspomina swój udział w "Big Brotherze". "Myślałam, że będę gwiazdą"

Blask z przeszłości

Pierwszą polską edycję "Big Brothera" widzowie mieli okazję obejrzeć w 2001 roku. Wówczas program zgromadził przed telewizorami aż 10 milionów osób. Po wielkim sukcesie "Wielkiego Brata" przywrócono go w 2007 roku, a następnie w 2019 roku. Ostatnia edycja kręcona była w podwarszawskiej wsi Gołków.

Luksusowa rezydencja, w której mieszkali uczestnicy, pojawiała się już w innych produkcjach, takich jak "Top Model". Willę widzieliśmy również w serialu kryminalnym "Pułapka". Za każdym razem robiła na widzach spore wrażenie. Nowoczesna aranżacja, przestronne wnętrza, basen, urokliwy pomost w okolicy i spory ogród - budynek opływał w luksusy. Po czterech latach niespodziewanie zamienił się w ruinę. 

 

"Nie wierzę w to"

Jakiś czas temu podwarszawską willę odwiedziła uczestniczka ostatniej edycji "Big Brothera" razem ze swoim chłopakiem. Justyna Żak mieszkała w luksusowej posiadłości przez kilka tygodni - nie kryła więc zdziwienia, gdy po czterech latach obiekt zamienił się w ruinę. "Nie wierzę w to" - słyszymy na nagraniu zamieszczonym na TikToku. Z dawnego blasku zostało niewiele. W basenach i stawie z rybami woda jest zielona i brudna. Przestrzeń wokół willi porastają gęste zarośla. Jakby tego było mało, z wnętrz wyniesiono wszystkie meble, a na rozpadających się ścianach ktoś namalował graffiti. - Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Tak mi przykro, że ono tak dziś wygląda - mówiła na nagraniu uczestniczka "Big Brothera". 

Źródło: TikTok, YouTube

Więcej o: