1,5 roczna córeczka znanej piosenkarki zaśpiewała piosenkę z "Krainy lodu". Fan: Będzie jak mama

Alisan Porter to zwyciężczyni 10. edycji amerykańskiego "The Voice". Piosenkarka postanowiła podzielić się na swoim profilu na Instagramie filmikiem, na którym jej córeczka śpiewa piosenkę z "Krainy lodu". Nagranie szybko podbiło serca internautów, którzy w komentarzach zachwalają dziewczynkę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Alisan Porter w czerwcu skończy 42 lata. Gwiazda zagrała główną rolę w filmie "Niesforna Zuzia" z 1991 roku. Porzuciła jednak aktorstwo na rzecz kariery muzycznej i w 2016 roku wygrała 10. edycję amerykańskiego "The Voice". Ze swoim pierwszym mężem ma dwoje dzieci, natomiast 16 kwietnia wzięła ślub z tancerzem Justinem de Verą. Para w październiku 2021 powitała na świecie córkę, Shilo Bee. To właśnie 1,5 roczna Shilo jest bohaterką uroczego nagrania, które pojawiło się na Instagramie Alisan.

Zobacz wideo Liam śpiewa piosenkę Mariny

Zaśpiewała piosenkę z "Krainy lodu". Ma 1,5 roku

Na filmiku udostępnionym przez Alisan Porter na jej profilu na Instagramie widzimy piosenkarkę w towarzystwie jej męża oraz córeczki. W tle leci piosenka z filmu "Kraina lodu" o tytule "Mam tę moc" (ang. Let It Go). Mała Shilo uważnie patrzy na ekran przed sobą i podczas refrenów "śpiewa" razem z bohaterką filmu. Szczęśliwi i wzruszeni rodzice postanowili podzielić się nagraniem z występu dziecka w sieci. Dziewczynka ma już nawet swój profil na Instagramie, który aktualnie obserwuje 667 osób. Można go znaleźć pod nazwą shilo.bee.

 

"Kraina lodu" to prawdziwy hit. Dzieci uwielbiają ten film

"Kraina lodu" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych filmów dla dzieci. Nagrodzony został dwoma Oscarami, m.in. właśnie za piosenkę "Let It Go". Inspiracja baśnią "Królowa śniegu" Hansa Christiana Andersena oraz ścieżka dźwiękowa podbiły serca ludzi na całym świecie. Pod filmikiem udostępnionym przez Alisan posypało się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni zdolnościami Shilo i zgodnie stwierdzają, że dziewczynka zrobi równie wielką karierę jak jej mama.

Jest w to tak zaangażowana, że nawet nie zwraca uwagi na nic wokół.
Co za urocza, utalentowana dziewczynka.
Narodziny gwiazdy.
Pewnego dnia będzie supergwiazdą.
W przyszłości będzie jak mama.
Więcej o: