Pawlikowska pokazała świadectwo maturalne. Zaskakuje nie tylko zdjęcie, ale i ocena z geografii

Beata Pawlikowska jest polską podróżniczką, dziennikarką, pisarką, fotografką i ilustratorką książek. Jakiś czas temu kobieta pokazała na Instagramie świadectwo maturalne. Okazuje się, że z geografii nie miała najwyższej oceny. Fani zwrócili też uwagę na jej zdjęcie.

Beata Pawlikowska jest znaną dziennikarką i podróżniczką. Z okazji zbliżających się majowych matur, kobieta opublikowała na Instagramie post, w którym podzieliła się wynikami własnego egzaminu dojrzałości. Na uwiecznionej fotografii była jeszcze nastolatką, a od tamtej spory przeszła sporą metamorfozę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Patrycja Kazadi opowiada o endometriozie. Komentuje też wpis Pawlikowskiej

Beata Pawlikowska pokazała zdjęcie ze świadectwa maturalnego. "Czy pamiętacie ten cudny kwietniowy czas sprzed lat?"

Maturalne zdjęcie Beaty Pawlikowskiej uwieczniono niespełna 20 lat temu. Kobieta miała wtedy krótkie, kręcone włosy i okulary. Dziś jej pasma są dłuższe i w kolorze blond. Nie nosi też dużych szkieł korekcyjnych.

Na koniec szkoły miałam piątki (wtedy najwyższe oceny na skali od 2 do 5) za język angielski i łaciński oraz wychowanie plastyczne. I pierwsze nagrody w konkursach poetyckich. Czy pamiętacie ten cudny kwietniowy czas sprzed lat?

- napisała w poście, pokazując dokument z 1984 r. Na świadectwie maturalnym Pawlikowska ma 6 ocen dostatecznych. Co ciekawe, taką ocenę podróżniczka uzyskała również z geografii.

 

Internauci skomentowali maturalne zdjęcie Pawlikowskiej. "Pomimo średnich stopni w szkole można dużo osiągnąć"

Obserwujący Pawlikowską internauci zostawili pod postem wiele komentarzy. Podczas gdy jedni skomentowali wygląd kobiety sprzed lat, innym rzuciły się w oczy oceny na świadectwie. Niektóre osoby zwróciły też uwagę, że matura nie zawsze jest odzwierciedleniem przyszłego sukcesu.

Beatka pokazujesz, że pomimo średnich stopni w szkole można dużo osiągnąć.
Gratuluje ocen. Na zdjęciu w ogóle jest jakaś starsza pani, wygląda na nauczycielkę. Teraz to pani wygląda młodziej niż w liceum.
Pani Beato, jestem w szoku oceną z geografii... Pozdrawiam serdecznie.
Dostateczny z geografii dla Beaty Pawlikowskiej. To tak jakby Mickiewicz miał tróję z j. polskiego.
Więcej o: