Miley Cyrus pokazała się w nowej fryzurze. W tym kolorze fani nie widzieli jej od 11 lat. "Królowa"

Miley Cyrus słynie z częstych zmian wizerunku, czym niejednokrotnie zaskoczyła fanów. Tym razem artystka zrezygnowała z blondu i powróciła do swoich naturalnie brązowych włosów. W takim wydaniu nie pokazywała się fanom od wielu lat.

30-letnia Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wyrazistych gwiazd młodego pokolenia. Słynie z kontrowersji, a na przestrzeni lat jej wizerunek często się zmieniał. Tym razem postawiła na zmianę fryzury w związku z promocją najnowszego singla "Jaded".

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Miley Cyrus zaskoczyła fanów nową fryzurą. Po 11 latach powróciła do naturalnego koloru

Naturalne włosy Miley Cyrus są brązowe, co mogliśmy widzieć w popularnym serialu Hannah Montana, jednak artystka konsekwentnie od 2012 roku farbowała włosy na blond. Zmiany w wizerunku Miley często związane są z nowymi albumami, a w marcu tego roku wyszła jej najnowsza płyta "Endless Summer Vacation". Wraz z promocją trzeciego singla artystka zmieniła kolor włosów na naturalny ciemnobrązowy odcień wpadający gdzieniegdzie w ciemny blond. Nową fryzurę zaprezentowała podczas gali Fashion Los Angeles Awards.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani Miley są zachwyceni nowym wizerunkiem. "Królowa"

Fani są przyzwyczajeni do różnych, często drastycznych zmian wizerunku gwiazdy. Miley Cyrus eksperymentuje nie tylko z gatunkiem muzycznym — mogliśmy ją usłyszeć w gatunkach od country po elektroniczne brzmienia, ale także z wyglądem. Gwiazda z pewnością nie boi się zmian. W komentarzach pod zdjęciem fani są zachwyceni nową fryzurą.

Uwielbiam te włosy.
Jak cię zobaczyłam, aż ugięły się pode mną kolana.
Najpiękniejsza na świecie!
Królowa.
Nic piękniejszego dzisiaj nie zobaczę.
Wyglądasz fantastycznie.
 
Więcej o: