Podglądała współlokatorów przez ukrytą kamerę. Doszło do awantury. "To nie jest nielegalne"

Tiktokerka Riah udostępniła na TikToku krótkie nagranie, które przeraziło internautów. Kobieta odkryła ukrytą kamerę w wynajmowanym przez siebie mieszaniu. Okazało się, że zainstalowała ją współlokatorka, z którą mieszkała. Sprawa zakończyła się awanturą.

Kobieta wynajmująca mieszkanie w Ohio nie spodziewała się, że tak zakończy się jej przygoda ze współlokatorką, z którą mieszkała. Przez przypadek odkryła nietypowe urządzenie podłączone do kontaktu. Okazało się, że była to ukryta kamera, przez którą współlokatorka podglądała osoby, z którymi mieszkała.

Zobacz wideo Nie zabijaj pająków. To świetni współlokatorzy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znalazła w mieszkaniu ukrytą kamerę. Okazało się, że podglądała ich współlokatorka

Riah udostępniła na TikToku krótką relację z wydarzeń, jakie miały miejsce w wynajmowanym przez nią mieszaniu. W jednym z pokoi znalazła kamerę, która była ukryta w ładowarce do telefonu. Okazało się, że umieściła ją jedna ze współlokatorek. Gdy doszło do konfrontacji, rozpętała się kłótnia. Kobieta wpadła we wściekłość. Zaczęła niszczyć przedmioty i rozbijać jajka na podłodze w mieszkaniu.

Przez 4 lata na uczelni miałam współlokatorów... Nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego

- napisała Riah w opisie do zamieszczonego TikToka.

Wściekłość współlokatorki to jednak nie koniec historii. Po zakończonej kłótni ta odmówiła wszelkich wyjaśnień i zamknęła się w swoim pokoju. Gdy Riah pukała do jej drzwi, próbując wyegzekwować odpowiedzi, współlokatorka postanowiła zadzwonić na policję, ponieważ uważała to za nękanie. Sytuacja zakończyła się wyprowadzką podglądaczki, jednak Riah postanowiła wkroczyć na drogę prawną, co okazało się nie być takie łatwe.

Historia przeraziła użytkowników TikToka. Niepokojące nagranie jest chętnie komentowane

Riah w komentarzach pod umieszczonym TikTokiem zdradziła nieco więcej na temat sytuacji, która jej się przydarzyła. Przyznała, że wraz z pozostałymi współlokatorami zgłosiła sprawę na policję, lecz nie przyniosło to efektu, jakiego oczekiwali. W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisała, że podglądanie współlokatorów za pomocą ukrytej kamery "nie jest nielegalne w Ohio, bo nie było jej w sypialni ani łazience".

Nagranie Riah jest chętnie komentowane na TikToku przez innych użytkowników. Są zdumieni sytuacją, która spotkała kobietę.

To chore.
Właśnie dlatego nie mam współlokatorów... Wolę sama płacić czynsz.
Dziewczyno, weź ją do sądu, może mieć zdjęcia lub filmy, na których się rozbierasz/przebierasz. To zdecydowanie przestępstwo.
Uważaj na siebie, ta dziewczyna prawdopodobnie ma na twoim punkcie obsesję.
Przerażające. Przykro mi, że cię to spotkało.
Więcej o: