Odeta Moro zrobiła sobie operację plastyczną. Efekt? "10 lat mniej w 10 dni"

Odeta Moro podzieliła się na Instagramie filmikiem, na którym zaprezentowała efekty jednego z popularniejszych zabiegów w ostatnim czasie. Internautki są wdzięczne, że zdecydowała się to pokazać. - "Dodaje nam pani odwagi", "Zrobiłam. Najlepiej wydane pieniądze. Zabieg który odejmuje lat" - piszą.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Odeta Moro jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych. Jest jedną z tych znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie Odetę Moro śledzi ponad 78 tys. osób, z którymi dziennikarka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Odeta Moro poddała się popularnemu zabiegowi. Internautki: "Dodaje nam pani odwagi"

Ostatnio Odeta Moro opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik, na którym pokazała efekty plastyki powiek, której się poddała. Dziennikarka zaprezentowała nie tylko, jak jej oczy wyglądały przed i po, lecz także podzieliła się kadrami z procesu rekonwalescencji.

- Chodziłam wokół tematu 2 lata, nawet byłam 2 razy umówiona na zabieg, ale zdezerterowałam. Niektóre rzeczy muszą w nas dojrzeć. A tak i ta we mnie! Nie będę będę tu pisać o przyczynie, estetyczna czy zdrowotna. Jedno jest pewne, 10 lat lat mniej w 10 dni! Te powieki zasłaniały mi świat, teraz na pewno niczego nie przegapię. Zabieg przeprowadzał lekarz okulista, więc nikt mi nie zarzuci, że mam "zdziwiony" wyraz twarzy! Odwagi Kochane! - napisała.

 

- Szacun za odwagę! Ja tam się boję. Pięknie! - napisała Hanna Lis. - Pięknie! Efekt bardzo naturalny, a oczy zawsze miałaś piękne i takie są nadal. Brawa dla lekarzy! - skomentowała Kasia Cerekwicka. Pod postem pojawiło się również wiele innych komentarzy od internautek:

Wszystko jest dobre, co nas uszczęśliwia
Zrobiłam. Najlepiej wydane pieniądze. Zabieg który odejmuje lat
W imieniu kobiet: DZIĘKUJĘ, dodaje nam pani odwagi
Wow! Rewelacyjnie!
Ja latem 22 r. też zrobiłam i jestem mega zadowolona. Oko wygląda lepiej, ale przede wszystkim widać świat lepiej
Pięknie, niesamowity efekt
Rewelacja!
Pieknie. Ja zrobiłam kilka lat temu. Od razu 15 lat mniej. Najlepiej wydane pieniądze w życiu

- czytamy.

Więcej o: