Opakowania McDonald's mają ukrytą funkcję. Większość klientów nie ma o niej pojęcia

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że istnieje prosty patent na jedzenie zestawu z McDonald's, kiedy ma się zajęte ręce. Klientka popularnej sieci restauracji podzieliła się na TikToku zaskakującym patentem.

Zestawy z popularnej sieciówki McDonald's cieszą się wyjątkową popularnością wśród wielu osób. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z rozwiązań, które oferuje restauracja. Mowa o ułatwieniu spożywania swojego posiłku, gdy brakuje nam przestrzeni bądź rąk do trzymania każdego z opakowań. Ten genialny trik można również wykorzystać, gdy korzystamy z tzw. McDrive i zamierzamy jeść nasz zestaw np. w samochodzie.

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Prosty patent McDonald's na jedzenie ich zestawów. Zrobisz to z użyciem jednej ręki!

W zestawy od popularnej sieci restauracyjnej często wchodzą trzy elementy, czyli napój, frytki, a także kurczaki lub kanapka. Jeżeli nie macie obecnie możliwości spożyć posiłku przy stole, a wasza przestrzeń jest ograniczona, możecie sobie z tym poradzić w łatwy sposób, który zaprezentowała na swoim profilu na TikToku @_random.sam, jedna z klientek McDonalda. To nie tylko dobre rozwiązanie, aby ułatwić sobie organizację przestrzeni podczas jedzenia. Pomysłowy trik, polega na umieszczeniu pudełka z burgerem na wierzchu napoju, dzięki czemu zyskamy dwie tacki. W jednej możemy umieścić kanapkę, zaś w drugiej frytki.

Jak w prosty sposób zjeść burgera? Wykorzystaj opakowanie po frytkach

Jednym z flagowych produktów w ofercie sieci McDonald's są oczywiście kanapki i burgery. Jak je zjeść bez obaw o jakiekolwiek zabrudzenia? Genialnym sposobem podzielił się użytkownik TikToka, @hellthyjunkfood, który polecił umieścić burgera w pustym opakowaniu po frytkach. Jego rozmiar idealnie wpasuje się w kartonowe pudełko, a my z łatwością będziemy mogli go wtedy spożyć.

Więcej o: