"Towar godny divy". Internauci odnaleźli reklamę z Edytą Górniak z 1996 roku

30 lat temu Polska przechodziła nie tylko transformację ustrojową, ale także kulturową. Przejęliśmy wówczas wiele zachodnich praktyk, a polskie gwiazdy coraz chętniej reklamowały w telewizji różne produkty. Jedną z takich gwiazd była Edyta Górniak.

W internecie nic nie ginie, czego dowodem jest odkopanie starej reklamy, w której brała udział jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W latach 90. Edyta Górniak podjęła współpracę z marką spożywczą. Stara reklama z udziałem artystki wzbudziła wiele komentarzy wśród internautów i internautek.

Zobacz wideo Edyta Górniak o swoim połączeniu z Disney: Czyżby wszechświat wiedział?

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Karierę zaczęła od występu w Eurowizji

Edyta Górniak stała się znana szerszej publiczności po występie w Konkursie Eurowizji w 1994 roku, reprezentując Polskę utworem "To nie ja!". Zajęła wówczas drugie miejsce. Dziś wokalistka ma na koncie siedem albumów studyjnych i wiele hitów, jak "To nie tak jak myślisz", czy "Jestem kobietą", które stały się kultowe.

Edyta Górniak jest określana jako ikona polskiej muzyki i starannie dobiera współprace reklamowe, jednak niemal 30 lat temu sytuacja wyglądała nieco inaczej. Internauci dokopali się do starej reklamy z udziałem gwiazdy. W 1996 roku Edyta Górniak wzięła udział w spocie jednego z większych koncernów spożywczych i reklamowała… margarynę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Edyta Górniak w reklamie margaryny. "Niczego sobie"

W latach 90. margaryna traktowana była jako oznaka luksusu, więc reklamowanie jej przez wschodzącą gwiazdę polskiej piosenki było jak najbardziej na miejscu. W komentarzach internauci zwrócili uwagę na specyficzny klimat tamtych czasów i chętnie skomentowali nagranie.

Sama reklama bardzo ładna.
W tamtych czasach margaryna uchodziła za zdrową alternatywę masła.
Piękny głos, śliczna kobieta i reklama niczego sobie.
Bogini.
Towar godny divy. 
Więcej o: