Szokujący werdykt po występie Polki w "American Idol". Fani zapowiadają bojkot programu

Kaeyra, a właściwie Karolina Baran zdobyła serca jurorów i publiczności w 21. edycji "American Idol". W ubiegłą niedzielę utalentowana wokalistka po raz kolejny oczarowała widzów, dostając w zamian owacje na stojąco, awans do kolejnego etapu show i szansę na wygranie programu. Niestety nie udało jej się przejść do najlepszej dwunastki programu. Po niespodziewanym werdykcie w sieci zawrzało. "Kaeyra powinna wygrać ten program" - komentują internauci.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

21-letnia Karolina Baran niemal spełniła swój amerykański sen. Młoda wokalistka występująca pod pseudonimem Kaeyra w miniony weekend zapewniła sobie awans do kolejnego etapu muzycznego show i znalazła się w pierwszej dwudziestce najlepszych uczestników. Artystka oczarowała widzów emocjonalnym wykonaniem ballady "Bruises" z repertuaru Lewisa Capaldiego. "Niezwykły talent. Ma najlepszy głos tej edycji" - zachwycali się internauci. Niestety kolejny werdykt okazał się wielkim rozczarowaniem dla fanów wokalistki. 

Polskie akcenty

Karolina Baran była uczestniczką 21. edycji amerykańskiego "Idola" i od samego początku zachwyciła jurorów i publiczność swoim głosem. W krótkim wywiadzie, który był wyemitowany tuż przed jej pierwszym występem, Karolina wspominała o swoich polskich korzeniach. Jej rodzice wiele lat temu postanowili przeprowadzić się jednak do USA - mimo to artystka płynnie mówi po polsku i śledzi wydarzenia na polskiej scenie muzycznej.

W 2021 roku wystąpiła nawet na Top Of The Top Sopot Festival. Gdy zgłosiła się do "American Idol" wspierała ją cała rzesza fanów. Wiele osób twierdziło również, że Kaeyra ma sporą szansę na wygraną. "Taki głos zdarza się raz na milion" - pisali Internauci na Facebooku. Niestety: wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Utalentowana wokalistka nie zakwalifikowała się do pierwszej dwunastki programu i pożegnała się z szansą na zwycięstwo. 

Sprzeciw

Mimo ogromnego talentu i charyzmy Karolina Baran niedawno pożegnała się z amerykańskim "Idolem" i nie dostała się do pierwszej dwunastki programu. Niespodziewany werdykt wywołał lawinę komentarzy. Fani artystki zapowiedzieli nawet bojkot muzycznego show; nie zgadzają się bowiem z decyzją. W mediach społecznościowych, a szczególnie na oficjalnym profilu "American Idol" wylała się fala krytyki. 

Osobiście byłam bardzo rozczarowana decyzją jurorów
Już nigdy nie obejrzę tego programu
Nie mogę uwierzyć, że Kaeyra nie dostała się do najlepszej dwunastki. Niesamowity głos
American Idol właśnie straciło widza, ponieważ ten sezon to farsa. Najlepsza Kaeyra nie znalazła się w dwunastce

- komentowali zdruzgotani Internauci. Mimo że wiele osób nie zgadza się z werdyktem, w dalszym ciągu kibicują wokalistce i wierzą w dalszy rozwój jej kariery, za co Kaeyra im serdecznie dziękowała. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła wzruszające oświadczenie. "Bardzo dziękuję wszystkim za miłość i wsparcie podczas mojej podróży z Idolem. To było niezapomniane przeżycie, którego nigdy nie zapomnę" - napisała artystka. 

Źródło: Facebook, wiadomosci.com, "Onet"

Więcej o: