Po tym występie w "Mam talent" Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać łez. "Nie dziwię się"

Występ Laury Florentyny Dziąby w "Mam talent" zapadł w pamięć nie tylko widzom, ale także Agnieszce Chylińskiej. Podczas wykonania utworu "Titanium" Sii i Davida Guetty jurorka uroniła łzę, a po występnie biła brawo na stojąco.

Laura Florentyna Dziąba ostatecznie zajęła 4. miejsce w 14 edycji telewizyjnego show TVN-u, ale wokalistka nie spoczywa na laurach. Dalej działa w branży muzycznej i koncertuje wspólnie z Filharmonią Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Jej występ wzbudził wielkie emocje zarówno u widzów, jak i jurorów.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Zachwyciła jurorów pięknym głosem. Agnieszka Chylińska we łzach

Pochodząca z Tczewa 23-letnia Laura Florentyna Dziąba porusza się na wózku i realizuje swoje artystyczne pasje. Zajmuje się malarstwem i studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Toruniu. Kocha śpiewać, dlatego zdecydowała się pójść na casting do popularnego programu "Mam talent". Jej piękny operowy głos zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów. Piosenka "Titanium" to jeden z trudniejszych do wykonania utworów. W oryginale śpiewa go australijska wokalistka Sia, która może pochwalić się niezwykle mocnym sopranowym głosem, ale już po pierwszych wersach słychać było, że emocjonalne wykonanie Laury poruszyło jurorów, a najbardziej Agnieszkę Chylińską. Po zakończeniu występu jurorka wstała i biła Laurze brawo na stojąco. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zaśpiewała "Titanium" Sii. Emocjonalne wykonanie poruszyło także widzów

Nikt nie spodziewał się, że drobna dziewczyna, która pojawiła się na scenie, posiada tak mocny i piękny głos. Internauci komentują nagranie i wyrażają zachwyt nad ogromnym talentem uczestniczki programu.

Twój zachwycający głos i wykonanie każdej piosenki, w które wkładasz całe serce i duszę każdego zniewolą pięknem. Nie dziwię się jurorom.
Pięknie.
Gratulacje.
Więcej o: