Jak dodać włosom objętości? Użyj spinki. "Właśnie zmieniłaś całe moje życie"

Pozbawione objętości, niemal przyklejone do skóry głowy włosy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Co zrobić, aby przestał cię dotyczyć? Okazuje się, że rozwiązanie jest prostsze, niż może się wydawać. Z pomocą przyjdzie spinka.

Chyba każda kobieta marzy o zdrowych, lśniących i uniesionych u nasady włosach. Co zrobić, kiedy są cienkie i pozbawione objętości? Oklapnięte pasma to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny, gdyż może powodować nadprodukcję sebum. Sprytny i nieinwazyjny trik sprawi, że twoje włosy już zawsze będą uniesione u nasady i pełne objętości.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Pokazała sprytny trik na oklapnięte włosy. Były uniesione i pełne objętości

Na swoim TikToku Nicole dzieli się z fanami wieloma trikami dotyczącymi stylizacji włosów. W jednym z filmów pokazała, jak w sprytny sposób sprawić, że włosy będą odbite u nasady i pełne objętości. Co ciekawe, zachwycający efekt osiągnęła bez kosmetyków oraz stylizacji ciepła. Czego więc użyła? Najzwyklejszej spinki w postaci klamry. Ułożyła ją równolegle do linii włosów tuż nad czołem i spięła je u nasady tak, by były lekko uniesione. Potem poczekała, aż wyschną w naturalny sposób i zdjęła spinkę. Efekt był widoczny gołym okiem

Fani zachwyceni trikiem TikTokerki. "Zmieniłaś całe moje życie"

Film polubiło niemal 30 tys. osób, które tłumnie go komentowały. Internauci dziękowali TikTokerce za tak prosty, a przy tym skuteczny trik. Okazało się także, że niektórzy stosują go od dawna.

To definicja 'pracuj mądrzej, a nie ciężej'
Zawsze tak robię
Niesamowite
Dziewczyno, właśnie zmieniłaś całe moje życie
Zrobiłam to, naprawdę ratuje życie

- możemy przeczytać w komentarzach. 

Co na oklapnięte włosy? Zadziałaj wielotorowo

Nie zapomnij jednak, że sposób Nicole, choć niezwykle skuteczny i efektowny, działa przede wszystkim na skutek problemu z włosami, nie zaś przyczynę. Jeśli chcesz cieszyć się pełnymi objętości i uniesionymi u nasady pasmami pamiętaj, by odpowiednio o nie zadbać. Zrób to wielotorowo — stosuj dobrane do twoich potrzeb kosmetyki i sięgaj po naturalne triki, które je odżywią. Regularnie masuj skórę głowy i nie zapomnij o peelingu. Myj i susz włosy głową do dołu, dzięki czemu włosy będą bardziej uniesione. Za dnia staraj się ich nie dotykać rękoma, by nie traciły objętości. Zadbaj także o zdrową i zbilansowaną dietę, by odżywiać je od wewnątrz.

Więcej o: