Trzy znaki zodiaku będą miały szczęście w maju. Wszystko może się ułożyć po ich myśli

Astrolodzy są zgodni. Maj będzie niezwykle szczęśliwym miesiącem dla trzech znaków zodiaku. Mogą w tym czasie nie tylko spodziewać się miłych chwil, lecz niektórzy otrzymają dodatkową gotówkę, a w życiu innych pojawi się płomienne uczucie.

Maj będzie szczególnie szczęśliwym miesiącem dla trzech znaków zodiaku. Nie tylko będą miały poczucie, że wszystko układa się po ich myśli, lecz także los będzie im sprzyjał na każdym kroku. Niektórzy w końcu mogą otworzyć się na płomienne uczucie, a inni mogą spodziewać się przyjemnych niespodzianek, związanych z otrzymywaniem dóbr materialnych. Pamiętaj jednak, by do astrologii podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Panna. Dodatkowy zastrzyk gotówki może wpłynąć na jej konto

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą zaskoczone tym, jak w maju los zacznie im sprzyjać. Szczególnie w sferze finansowej. Panny mogą spodziewać się dodatkowo zastrzyku gotówki i to nawet z kilku różnych źródeł, o których zapomniały lub wcześniej nie miały o nich pojęcia. Bonusowe pieniądze warto będzie wykorzystać na przyjemności, by poczuć, że warto czerpać z życia pełnymi garściami. Może to dobry moment na spontaniczny majówkowy wyjazd?

Lew. Nowe znajomości mogą zaowocować płomiennym uczuciem

W maju Lwy będą w centrum uwagi. Splot wydarzeń popchnie je w kierunku środowisk, w których wcześniej nie przebywały. To czas, by otworzyć się na nowe znajomości. Poznane osoby nie tylko wzbogacą życie towarzyskie Lwów, lecz wśród nich może znaleźć się jedna, która opanuje ich życie uczuciowe. Astrologia wskazuje, że płomienne uczucie może nie skończyć się tylko na przelotnym, majówkowym romansie.

Wodnik. Los będzie im sprzyjał przez cały miesiąc

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku w maju po prostu odetchną z ulgą. Los da im nieco wytchnienia, a Wodniki poczują, że w końcu wszystko zaczyna wracać na dobre tory. To, co spędzało im sen z powiek, może zostać wyjaśnione i szybko odejdzie w zapomnienie, dając Wodnikom przestrzeń do tego, by pomyśleć o sobie. To dobry czas na zastanowienie się, w którym kierunku warto iść. Majowa energia może pomóc podjąć decyzje, które w przyszłości zaowocują sukcesem, szczęściem i prawdziwym spełnieniem.

Więcej o: