Cleo bez kucyka i doczepianych włosów. Taki widok to rzadkość. "Nie poznałem"

Cleo od lat pozostaje wierna charakterystycznej stylizacji włosów, czyli wysokiemu upięciu w formie kucyka, uzupełnionego doczepianymi pasmami. Tym razem, przy okazji wizyty w salonie fryzjerskim wokalistka pokazała, jak prezentują się jej naturalne kosmyki. Odmieniona artystka zaskoczyła tym samym internautów.

Cleo, czyli Joanna Klepko, odkąd pojawiła się w polskim show-biznesie, szybko zyskała sympatię widzów oraz zainteresowanie mediów. Gdy usłyszeliśmy ją w piosence "My Słowianie" uwagę zwrócił również oryginalny wygląd artystki. Znakiem charakterystycznym gwiazdy jest wysoki kucyk, wyrazisty makijaż z akcentem na oko oraz oryginalne stylizacje, którymi nieraz zaskakiwała. Wokalistka, jest wierna temu lookowi, dlatego każde zdjęcie lub nagranie ukazujące ją w innej odsłonie budzi wiele emocji, szczególnie wśród fanów artystki.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kat Busch Jest "dziewczyną od butelek". Zarabia nawet 2 tysiące za noc

Cleo pokazała się bez charakterystycznego kucyka i doczepów. Co za zmiana!

Cleo pochwaliła się na platformie TikTok efektami ostatniej wizyty u fryzjera. Na nagraniu gwiazda zaprezentowała się bez charakterystycznego dla niej kucyka na czubku głowy, a także zrezygnowała z doczepianych pasm. Jak się okazuje, powodem wizyty w salonie przez jurorkę "The Voice Kids" była chęć odświeżenia koloru, a także dodanie jasnych refleksów. Na końcowych sekundach klipu włosy Cleo są lekko pofalowane, a także wystylizowane z przedziałkiem na środku.

Internauci są zachwyceni nową odsłoną wokalistki. Pojawiły się komplementy

Metamorfoza wokalistki nie umknęła uwadze internautów, którzy pośpieszyli wyrazić swoją opinię w postaci komentarzy pod postem. Większość obserwatorów artystki była zgodna, że nowe uczesanie wyjątkowo jej pasuje.

Wow, wreszcie bez tego kucyka na czubku głowy, pięknie
Czemu nie nosi rozpuszczonych? W nich lepiej wygląda.
Całkiem inaczej wygląda w rozpuszczonych.
Pierwszy raz widzę Cleo w rozpuszczonych włosach.
Nie poznałem. O wiele lepiej wygląda niż w kucyku.
Więcej o: