Adoptowała najgrubszego kota na świecie. Ważył 16 kilogramów. "Wygląda jak Garfield"

Lea Dallas adoptowała kota podczas akcji ratunkowej. Gdy przyniosła go do domu, ważył 16 kilogramów, czyli trzy razy więcej niż przecięty kot. Postanowiła wprowadzić mu kurację odchudzającą, a postępy relacjonuje na TikToku.

Oczywiście wszystko jest zależne od rasy i budowy zwierzaka, ale przeciętny kot waży średnio od 3 do 7 kilogramów. Rudy kociak o imieniu Bob przypominał Garfielda z kreskówki. Był tak otyły, że dla jego zdrowia właścicielka postanowiła wprowadzić mu dietę i kurację odchudzającą.

Zobacz wideo Jak pozbyć się sierści pupila z kanapy? Wypróbuj jeden z paru sposobów

Bob ważył 16 kilogramów. "Mój człowiek namówił mnie na dietę"

Gdy Dallas przyjęła Boba do swojego domu, ważył 16 kilogramów, a jego właścicielka żartowała, że jest najgrubszym kotem na świecie. Oprócz tego, że dała mu dom i opiekę, postanowiła zawalczyć o zdrowie pupila. Ograniczyła mu smakołyki i podzieliła porcje na mniejsze, a dodatkowo opracowała dla niego plan ćwiczeń. Postępy w odchudzaniu Dallas relacjonuje na profilu Legendoflea na TikToku. Bob zrzucił już 6 kilogramów. Opiekunka żartuje, że udało jej się namówić zwierzaka na dietę.

Mam na imię Bob. Kiedyś byłem grubaskiem, ale mój człowiek namówił mnie na dietę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Internauci obserwują postępy Boba. "Jesteśmy z ciebie dumni"

Dallas relacjonuje postępy w odchudzaniu kota na TikToku. Internauci i internautki chętnie oglądają filmy z udziałem Boba i gratulują właścicielce. 

Dobra robota! Dobrze, że mu pomagasz.
Jesteśmy z ciebie dumni, Bob.
Wygląda na zdrowszego i szczęśliwszego. Gratuluję!
Cieszę się, że mu pomogłaś, bo taka waga nie była dla niego zdrowa. Inni twórcy korzystaliby na tej sytuacji i nabijali wyświetlenia, a ty postanowiłaś pomóc zwierzęciu.
Grube kotki są słodkie.
Wygląda jak Garfield.
Więcej o: