Edyta Górniak uważa, że "jesteśmy tym, co jemy". Na talerzu 50-latki nie znajdziemy dwóch produktów

Edyta Górniak to niekwestionowana diwa polskiej muzyki, a także ikona stylu, która od lat zachwyca swoim wyglądem. Artystka ma 50 lat i prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Jaki jest sekret piosenkarki na piękną sylwetkę? Zdradzamy, jak piosenkarka dba o formę.

Edyta Górniak to jedna z najbardziej utalentowanych i cieszących się sympatią artystek na polskiej scenie muzycznej. To nie tylko polska piosenkarka, ale również kompozytorka, autorka tekstów, producentka i osobowość telewizyjna. Jej kariera muzyczna zaczęła się jeszcze w latach młodzieńczych, dokładnie w 1986 roku. Przez wielu uznawana jest za polską divę ze względu na ogromną rozpoznawalność, a także na swój sposób bycia w show-biznesie. W tym roku gwiazda będzie obchodzić swoje 51. urodziny.

Zobacz wideo Edyta Górniak o swoim połączeniu z Disney: Czyżby wszechświat wiedział?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piosenkarka słynie z zamiłowania do sportu. Zamiast siłowni, wybiera 30-minutową dawkę ruchu

Edyta Górniak od lat słynie ze swojego zamiłowania do zdrowego i aktywnego trybu życia. Gwiazda dba o zbilansowaną dietę, aby nie zabrakło w niej warzyw i owoców. Równie ważne jest dla niej regularne uprawianie sportu, a także utrzymywanie stanu psychicznej równowagi. Jak się okazuje, jej ulubioną formą ćwiczeń jest taniec. To właśnie on zapewnia artystce, nie tylko pozostanie w dobrej formie, ale również wpływa na lepsze samopoczucie. Oprócz tego w jej rutynie nie brakuje spacerów, uprawiania jogi, a także ćwiczeń na basenie. Piosenkarka w wielu wywiadach zaznaczała, że mimo napiętego planu dnia stara się zawsze wpleść minimum 30 minut jakiejkolwiek formy treningu.

 

Dieta Edyty Górniak. Nie znajdziemy w niej dwóch produktów

Edyta Górniak na co dzień nie stosuje restrykcyjnych diet, lecz już od kilku lat jest weganką. W jej jadłospisie, nie znajdziemy więc produktów pochodzenia zwierzęcego. Dieta gwiazdy opiera się głównie na produktach pochodzenia roślinnego, czyli świeże owoce, warzywa oraz orzechy, a także nasiona, pestki i rośliny strączkowe. Dania, które spożywa gwiazda, często można podpatrzeć za pośrednictwem jej mediów społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się fanami kulisami swojego życia prywatnego. Z myślą o swoim wyglądzie gwiazda całkowicie zrezygnowała również ze słodyczy. Dodatkowo stara się dbać o nawodnienie i ciągu dnia pije dużo wody niegazowanej oraz świeżo wyciskanych soków.

Artystka nie ukrywa też, że w trosce o wygląd zrezygnowała ze słodyczy. Produkty, które znajdują się na jej talerzu, są naturalne i nieprzetworzone. Dbanie o smukłą sylwetkę wymaga poświęceń, jednak Edyta Górniak uważa, że najważniejsze jest pozytywne nastawienie i optymizm. - My naprawdę jesteśmy tym, co jemy — wyznała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Więcej o: