Hit w Biedronce! Tylko w weekend. Kup 1, a 2 dostaniesz gratis. Podobna promocja w Lidlu

Każdy ma inne plany na tegoroczną majówkę, lecz niektórzy decydują się w tym czasie grillować z bliskimi i znajomymi. Do tego niezbędne będą nie tylko produkty spożywcze, ale również brykiet węgla drzewnego. Jakie oferty przygotowały popularne sieci sklepów?

Jak majówka, to i grillowanie. Wiele osób planuje spędzić długi weekend podczas biesiadowania z bliskimi, a Bierdonka, Lidl i Kaufland przygotowali promocje, które mogą zaciekawić miłośników grillowania. W najbliższym czasie w ofertach sklepów nie tylko promocje 1+1 gratis, lecz także atrakcyjne produkty niezbędne podczas przygotowywania grilla.

Zobacz wideo Czysty ruszt, pięknie podane przekąski i szybko schłodzone napoje, czyli myki na sezon grillowy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka: skorzystaj z promocji 1+1 gratis. Tylko w ten weekend

Tylko w ten weekend od soboty 29.04 do niedzieli 30.04 w sieci sklepów Biedronka czeka promocja 1+1 na brykiet węgla drzewnego. Dostępne są 2,5-kilogramowe opakowania i obowiązuje limit dzienny (maksymalnie 1 opakowanie gratis). Promocja obowiązuje jedynie z kartą Moja Biedronka.

W ofercie również podpałki, tacki oraz jednorazowe sztućce i talerze, które także przydają się w trakcie sezonu grillowego. Dodatkowo w gazetce sklepu Biedronka znajdują się liczne sosy i przyprawy, które urozmaicą smak kiełbasy, kaszanki czy szaszłyków.

Węgiel BiedronkaWęgiel Biedronka Fot. screen gazetka Bierdonka https://www.biedronka.pl/pl/press,id,hw6qi7j2y,title,biedronkowe-oszczdnoci-p-oferta-od-27-04#page=1

Lidl: od czwartku do wtorku. Promocja na brykiet węgla drzewnego 1+1 gratis

Do majówkowego sezonu grillowego można także dobrze przygotować się wraz z ofertą sieci sklepów Lidl. Od czwartku 27.04 do wtorku 02.05 obowiązuje promocja 1+1 gratis przy zakupie dwóch opakowań na brykiet węgla drzewnego. Promocja naliczy się tylko na cztery opakowania, a każde pozostałe zostaną nabite w regularnej cenie. W tym terminie w sieci sklepów Lidl można znaleźć też mięsa i warzywa, które sprawdzą się na grilla, a także tacki i podpałki.

Węgiel LidlWęgiel Lidl Fot. screen gazetka Lidl https://www.lidl.pl/l/pl/gazetki/oferta-wazna-od-27-04-do-02-05-gazetka-czw-kw17/view/flyer/page/1

Kaufland: brykiet węgla drzewnego taniej z kartą. Oferta ważna tylko do wtorku 

Promocja na brykiet z węgla drzewnego, który wykorzystuje się podczas grillowania, dostępna jest także w Kauflandzie. Z kartą sklepu można kupić trzy sztuki dziennie na jeden paragon w obniżonej cenie. Oferta obowiązuje od środy 26.04 do wtorku 02.05. W sieci sklepów Kaufland czekają też mięsa, dodatki i przekąski, które wykorzystuje się podczas grillowania z bliskimi oraz znajomymi. W tym tacki i podpałki.

Węgiel KauflandWęgiel Kaufland Fot. screen gazetka Kaufland https://leaflets.kaufland.com/pl-PL/PL_pl_KDZ_1060_PL17-LFT/view/flyer/page/1

Więcej o: