Znasz ukrytą funkcję zawieszki na opakowaniu? "Genialne! Nigdy na to nie wpadłam"

Okazuje się, że niektóre opakowania mają pewną ukrytą funkcję. Szczególnie przydatna jest w przypadku baterii. Sprytny trik ułatwi przechowywanie, choć zwykle pozbywamy się oryginalnego opakowania od razu po zakupie.

W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele inspirujących treści. Niektórzy dzielą się swoimi nietypowymi odkryciami, do których często doszli przypadkiem. Tym razem jedna z użytkowniczek Instagrama podzieliła się ukrytą funkcją dziurki znajdującej się na większości kartonowych opakowań. Jak ją wykorzystać? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Jak doczyścić szybę lub lustro? Wypróbuj nasz trik z ziemniakiem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ukryta funkcja, o której wie niewiele osób. Użytkownicy Instagrama zdumieni

Na Instagramowym profilu @vodkalana udostępniono kilkusekundowy materiał, który zadziwił wielu użytkowników tej aplikacji. Został podpisany jako "czemu nikt mi o tym wcześniej nie powiedział?" i nic dziwnego. Nietypowy sposób, który został na nim przedstawiony, naprawdę może zaskoczyć. Jest to krótki instruktaż pokazujący, jak wykorzystać dziurkę w kartonowym opakowaniu. Choć zwykle zawiesza się ją na sklepowych półkach, w domowym zaciszu zastosujesz ją w nieco inny sposób.

 

W komentarzach pod nagraniem pojawiło się wiele wypowiedzi osób, które były zaskoczone przedstawionym trikiem. Ukryta funkcja zawieszki wzbudziła emocje, a materiał został odtworzony ponad 1,6 milionów razy. Jak zareagowali na niego użytkownicy oraz użytkowniczki Instagrama?

Czyli nie powinniśmy baterii po prostu wrzucić do szuflady?
Genialne! Nigdy na to nie wpadłam.
Dlaczego nigdy nie umieszczają takich wskazówek na opakowaniach?!
A ja zawsze zrywam osłonę i wypadają mi wszystkie baterie...

Jak wykorzystać zawieszkę na opakowaniu? Sprytny trik ułatwi przechowywanie

Dziurka w kartonowych opakowaniach służy głównie do tego, by wyeksponować je, zawieszając na sklepowych półkach. Okazuje się jednak, że można wykorzystać je także w zupełnie inny sposób. Dzięki niemu ułatwisz sobie przechowywanie różnych produktów, w tym baterii, które łatwo wypadają z pudełka, gdy jest już otwarte. Co należy więc zrobićWystarczy oderwać kawałek kartonowego opakowania i zahaczyć je o dziurkę. Dzięki temu opakowanie zamknie się, a baterie nie wypadną ze środka, gdy będą przechowywane w szufladzie lub szafce. Choć jest to nietypowa metoda, ukryta funkcja zawieszki zdecydowanie przyda się na co dzień.

Więcej o: