Katarzyna Zielińska "pozdrawia z garderoby" w kabaretkach. Fani oniemieli z zachwytu

Katarzyna Zielińska wywołała niemałe zamieszanie, gdy zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie odważny kadr prosto z garderoby, na którym zapozowała jedynie w skąpym stroju oraz rajstopach. Odsłaniający sylwetkę aktorki post wprawił w osłupienie fanów, którzy skomentowali zdjęcie.

Katarzyna Zielińska to znana i ciesząca się sympatią widzów aktorka oraz piosenkarka. Szerokiej publiczności jest znana z serialu "Barwy szczęścia". Pojawiła się także w pojedynczych odcinkach popularnych telenowel "Na dobre i na złe", "Klan", "Dom nad rozlewiskiem", "M jak Miłość" oraz "Miłość nad rozlewiskiem". Aktorka udziela się również aktywnie w mediach społecznościowych, szczególnie na instagramowym profilu, gdzie udostępnia nie tylko kulisy swojego życia prywatnego, ale również zawodowe poczynania.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Zielińska w garderobie. Aktorka odsłoniła ciało, pokazując przygotowania do spektaklu

Zawód aktora łączy się z wieloma wyzwaniami. Katarzyna Zielińska na instagramowym profilu stale przybliża swoim obserwatorom charakterystykę swojej pracy. Gwiazda tym razem postanowiła ujawnić kulisy swoich przygotowań w garderobie, udostępniając odważną fotografię, na której aktorka zapozowała jedynie w skąpym stroju oraz kremowych rajstopach w stylu kabaretek. Wpis opatrzyła opisem sugerującym, że przed Zielińską czas intensywnej pracy oraz wielu występów na deskach teatru.

To będzie teatralny czas. Teatr teatr teatr. Za miesiąc premiera. Trzymajcie kciuki. Pozdrowienia z garderoby. Do biegu, gotowi…
 

Gwiazda "Barw Szczęścia" rzadko publikuje takie kadry. Internauci są zachwyceni

W tym roku Katarzyna Zielińska będzie świętować swoje 44. urodziny, a od początku swojej obecności w show-biznesie przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda uchodzi dziś za jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Nie dziwi fakt, że swoim ostatnim postem wywołała niemałe poruszenie. Fani artystki błyskawicznie zasypali Zielińską komplementami oraz reakcjami w postaci emotikon.

Piękna jak zawsze.
Piękna.
Super! Jesteś piękną aktorką.
Więcej o: