Na porodówce chciała dobrze wyglądać. Niewiarygodne co zrobiła. "Kobiety nie przestają mnie zadziwiać"

Secora Hawks nie chciała źle wypaść na zdjęciach z porodówki. Choć odczuwała "największy ból w swoim życiu", zdecydowała się zadbać o swój wygląd przed wyjazdem do szpitala. Jej zachowanie zaskoczyło wiele osób. Swoje przygotowania do porodu udostępniła w sieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdy zaczyna się poród, najczęściej skupiamy się tylko i wyłącznie na bezpieczeństwie mamy i maleństwa. Gdy parter Secory Hawks kontaktował się ze szpitalem, ciężarna kobieta postanowiła zadbać o swój wygląd. Zanim udała się na porodówkę, upewniła się, że jej włosy wyglądają perfekcyjnie.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Gdy poczuła pierwsze skurcze, zaczęła... poprawiać fryzurę. "Kochanie, nie mogę zapleść włosów. Wyglądają okropnie"

Na tiktokowym profilu Secory Hawks sporo szumu wywołał filmik, z jej przygotowaniami do porodu. Gdy tylko poczuła pierwsze skurcze, od razu weszła pod prysznic. Jak sama przyznaje, nie chciała źle wyjść na zdjęciach z porodówki. Po zmoczeniu włosów zabrała się za układanie fryzury. - Zaplatam warkocze, żeby wyglądać uroczo w trakcie porodu - przyznała na nagraniu.

W przerwach pomiędzy spazmami bólu układała fryzurę. choć miała z tym spore problemy. - Kochanie nie mogę zapleść włosów. Wyglądają okropnie - krzyknęła w pewnym momencie do swojego partnera. Mężczyzna w tym czasie wydzwaniał do szpitala, aby upewnić się, czy muszą już wyjeżdżać.

Jej filmik zaskoczył wszystkich. "Kobiety nie przestają mnie zadziwiać"

-To na pewno najgorszy ból, jaki odczuwałam w życiu - stwierdziła Secory, po czym kontynuowała układanie fryzury. Postawa kobiety była sporym zaskoczenie. Pomiędzy skurczami Hawks rzucała żartami, mówiąc, że nie może rodzić, ponieważ następnego dnia spotyka się z mamą, a także umówiła się z ojcem na obiad. - Jeśli urodzę dzisiaj, to nieźle się wkurzę - podkreślała z uśmiechem na ustach.

W komentarzach pod wideo można spotkać wielu rozbawionych użytkowników. Wiele osób dziwiło się także, w jaki sposób Secory jest tak spokojna. Poród to przecież jeden z najważniejszych momentów w życiu rodziców. Część z nich natomiast poprosiła świeżo upieczoną mamę o porady dotyczące szybkiego układania fryzury.

'Najgorszy ból w życiu' - powiedziała spokojna i opanowana
Kobiety nie przestają mnie zadziwiać, jak wy to robicie?
Mężczyźni nie byliby w stanie tego zrobić
Teraz prosimy o poradnik, jak zapleść włosy w ten sam sposób co ty
Więcej o: