Tylko w jednym kolorze goście mogą przyjść na jej ślub. Inaczej nie wejdą do kościoła

Coraz częściej możemy spotkać się z ciekawymi pomysłami, które realizują pary młode podczas organizacji swojego wesela. Jedna z nich zdecydowała się ustalić dress code dla gości i chcą wypraszać tych, którzy się nie dostosowali.

Kiara postanowiła podzielić się na TikToku jednym ze swoich ślubnych pomysłów. Wraz z przyszłym mężem postanowili poprosić gości o to, by założyli ubrania w konkretnym kolorze. Na krótkim nagraniu Kiara w kilkusekundowej scence przedstawiła swoje związane z tym obawy, lecz nie spotkało się to z przychylnym odbiorem internautów. Niektórym pomysł Kiary wydaje się być nie na miejscu, a inni są nim zachwyceni.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Poprosiła gości weselnych, by wybrali stroje w konkretnym kolorze. Panna młoda chce wypraszać tych, którzy się nie dostosowali

Każdy ma swoje wyobrażenia na temat idealnego ślubu. Gdy ten wyjątkowy dzień nadchodzi, staramy się zrobić wszystko, by je spełnić. Tak jest także w przypadku Kiary, która wymarzyła sobie, by wszyscy jej goście przyszli w czarnych strojach. Swoim pomysłem podzieliła się na TikToku, gdzie krótki filmik został odtworzony aż 81 tysięcy razy. Podpisała go jednym zdaniem.

Będziemy mieli osobę przy drzwiach odmawiającą wstępu tym, którzy nie przestrzegali zasad ubioru.

Pomysł Kiary nie wszystkim się jednak spodobał. Na krótkim nagraniu odgrywa ona scenkę, która przedstawia sytuację, gdy jeden z gości nie dopasuje się do ustalonego dress codu i przyjdzie w czerwonej sukience. Zabawna scenka nie przypadła do gustu niektórym użytkownikom TikToka. Dodatkowo oburzenie wzbudza fakt, że przyszła panna młoda planuje wypraszać osoby, które nie dostosują się do jej prośby. W jednym z komentarzy ktoś podpowiedział jej, by osoba wpuszczająca gości była dla nich zupełnie obca, by nie doprowadzić do niezręcznych sytuacji.

Ustaliła dress code na swój ślub. Opinie internautów podzielone

Materiał udostępniony przez Kiarę wzbudził skrajne emocje w sekcji komentarzy. Niektórzy podzielili się swoimi doświadczeniami, gdy sami prosili gości o dostosowanie się do ustalonego dress codu. W wielu przypadkach zaproszone osoby spełniły wymagania pary młodej.

Poprosiłam wszystkich, aby ubrali się na nasz ślub w kolorze szałwii i było pięknie. 
To będzie mój ślub lol i żadnych dzieci, więc jeśli nie przyjdziesz ubrany tak, jak prosiliśmy i przyprowadzisz dziecko, nie wejdziesz.
Zrobiliśmy tak i wywołało to wiele dramatów! Tak bardzo się bałam, kiedy szłam do ołtarza, żeby zobaczyć jakie kolory założyli goście, ale, co zaskakujące, prawie wszyscy uszanowali naszą prośbę!

Nie wszyscy jednak z entuzjazmem podeszli do pomysłu Kiary. Niektórzy uważają, że takie zachowanie jest nie na miejscu. Tym bardziej że para młoda ma w planach wypraszać gości, którzy nie zastosują się do ich prośby.

To niewiarygodnie niegrzeczne z twojej strony, że odrzucasz gości, którzy nie są ubrani zgodnie z twoimi standardami. Myślę, że stracisz wielu przyjaciół!
Cóż, wygląda na to, że nie wszyscy przyjdą na miejsce...
Nie przyszłabym...
Więcej o: