Przestała się golić i pokazała pachy. Mężczyźni piszą komentarze

"Nie podoba mi się ogolone ciało. Dla mnie wygląda nienaturalnie" - mówi Nature Fairy i stara się przełamać tabu dotyczące kobiecego owłosienia. Jej nagrania na TikToku biją rekordy popularności, a mężczyźni proponują: "Wyjdź za mnie".

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Kobiece owłosienie w 2023 roku nie powinno nikogo dziwić, jednak wciąż wywołuje kontrowersje. "Włosy na ciele nie są zarezerwowane tylko dla mężczyzn" - podkreśla użytkowniczka TikToka o nicku @NatureFairy. Jednocześnie zaznacza, że kobiety, które się nie depilują, wciąż są atrakcyjne. W nagraniach, które publikuje na swoim profilu na TikToku przełamuje tabu i ma szerokie grono fanów. Jej profil obserwuje prawie 20 tys. osób, a w komentarzach nie brakuje komplementów. 

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

Kontrowersje wokół kobiecego owłosienia

Owłosienie na męskim ciele nikogo nie dziwi. Jednak, kiedy kobieta opublikuje w sieci zdjęcie z widocznymi włoskami, pojawiają się głosy oburzenia. Pomimo tego, że Sophia Loren, Madonna, Lisa Bonet, a także Julia Roberts wielokrotnie pokazywały się publicznie z nieogolonymi pachami, według norm kulturowych "zadbane" kobiece ciało to ciało ogolone. 

W 2023 roku do gwiazd dołącza coraz więcej młodych kobiet, które starają się przełamać tabu. Publikują w mediach społecznościowych nagrania oraz zdjęcia, które pokazują, że kobiece owłosienie jest czymś normalnym. Jedną z nich jest użytkowniczka TikToka @NatureFairy. "Kobietom mówi się, że muszą się golić, aby spełnić standardy piękna. Ustalmy nowy standard, dobrze?" - apelowała w jednym ze swoich postów.

Mężczyźni piszą komentarze. "Chciałbym się w nich zgubić"

Jej nagrania spotykają się z pozytywnym odbiorem — zarówno w kobiecym, jak i męskim gronie. "Z każdym kolejnym wideo, wyglądasz coraz lepiej" - piszą internauci, którzy od samego początku obserwują zmiany zachodzące na jej ciele. "Włosy na twoim ciele dają siłę, nadzieję, miłość i szczęście" - komplementują niektórzy. 

Wyjdź za mnie

- zaproponował jeden z internautów. Ktoś inny stwierdził, że "chciałby się w nich zgubić".

Więcej o: