Seniorki cheerleaderki robią furorę w sieci. Na co dzień występują w przerwach spotkań NBA

Golden State Warrior zaskakują nie tylko na boiskach NBA, ale także poza nim. Drużynę w przerwach spotkań zagrzewa do walki zespół taneczny seniorów. Klub z San Francisco co roku organizuje nabór dla starszych cheerleaderek i cheerleaderów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Golden State Warriors co rok udowadnia, że w tańcu nieistotne jest, ile ma się lat. Organizacja co sezon organizuje nabór do seniorskiego zespołu cheerleaderskiego. Aby wziąć udział w castingu należy spełnić tylko jeden warunek.

Zobacz wideo Jeremy Sochan porównany do gwiazdy NBA. "W tym wieku to imponujące"

Seniorski zespół cheerleaderek. Wymagane jest spełnienie jednego kryterium

W naborze do seniorskiego zespołu tanecznego Golden State Warriors może wziąć każdy, kto ukończył 55 lat. Na oficjalnej stronie organizacji możemy jednak przeczytać o kilku innych drobnych zasadach obowiązujących konkurs. Każdy, kto chce stać się częścią składu Hardwood Classics, musi "mieć świetną osobowość i kochać taniec". Członkowie zespołu będą zobowiązani do treningu raz w tygodniu, a także występu w aż 10 domowych meczach.

Castingi są niezwykle popularne. W 2019 roku zgłosiło się aż 300 chętnych. Z tak licznej grupy trenerzy musieli wybrać zaledwie 20 osób. Niezwykła historia przytrafiła się jednej z uczestniczek castingu z 2018. Robyn Valdes zgłosiła się do wzięcia udziału w konkursie, jednak jak się później okazało, miała już wcześniej doczynienia z koszykarską organizacją.

 

Kobieta była członkinią pierwszego zespołu tanecznego w historii zespołu. - Przeszłyśmy do historii po raz pierwszy w 1985 roku - przyznała - To byłoby niesamowite, gdyby udało mi się dostać do składu seniorów i przedłużyć to "dziedzictwo" - podkreślała. Choć w castingach spotkamy zdecydowanie więcej kobiet mężczyzn, panowie również mają szansę na dostanie się do zespołu. W zespole z tego roku znajdziemy więc także kilku "rodzynków".

Fani zakochali się w seniorkach cheerleaderkach. Ich występ zachwycił nawet Sharon Stone

W internecie znajdziemy wiele materiałów z występów Hardwood Classics. Pod każdym z nich można znaleźć ogrom pozytywnych reakcji i komentarzy fanów. Wielu z nich zastanawia się nad wzięciem udziału w kolejnym naborze. Jedną z nich jest także... Sharon Stone.

 
Czuje, że mogłabym wnieść coś od siebie, jako seniorka - napisała gwiazda

Nie tylko artystka jest pod wrażeniem umiejętności tanecznych Hardwood Classics. Filmik z występem zespołu podczas przerwy jednego ze spotkań Golden State Warriors zebrał już ponad 425 tysięcy polubień. Fani są wręcz zachwyceni tą inicjatywą.

To jest niesamowite! Powinni zebrać zdecydowanie więcej oklasków
Moja ciocia występuje w tym zespole. Są naprawdę niezwykli
Kocham to!
Więcej o: