Chciał zatańczyć przed panną młodą. Nie wszystko poszło po jego myśli. "Ciekawe czy była ubezpieczona"

Temu panu młodemu z pewnością nie można odmówić talentu tanecznego, ale podczas występu chyba nie wszystko poszło tak, jak planował. Mężczyzna chciał zatańczyć przed swoją żoną, jednak wydarzyło się coś, czego panna młoda się nie spodziewała.

Organizacja ślubu to nie tylko załatwienie urzędowych spraw, ale również zadbanie o odpowiednią oprawę na przyjęciu weselnym, a także zaplanowanie takich rzeczy, jak pierwszy taniec, który jest istotnym elementem każdego wesela. Ten mężczyzna chciał zaimponować żonie, niestety nie wszystko poszło po jego myśli.

Zobacz wideo Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Chciał popisać się przed świeżo poślubioną żoną. Nie wszystko poszło po jego myśli

Najpierw przyszli małżonkowie poszukują tej jednej, idealnej piosenki, do której zatańczą pierwszy taniec. Niektórzy stawiają na oryginalne utwory, inni zaś wybierają spośród znanych i lubianych piosenek. Ten pan młody postanowił jednak zatańczyć przed świeżo poślubioną żoną. Początkowo wszystko szło dobrze, a na ich twarzach było widać szerokie uśmiechy, jednak gdy mężczyzna chciał wykonać efektowny obrót, kopnął żonę w głowę. Kobieta omal nie spadła z krzesła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nagranie stało się internetowym hitem. "Obejrzałem milion razy"

Zabawny film z popisem pana młodego obejrzało ponad 188 tysięcy osób. Internauci komentują nagranie i zastanawiają się, czy z panną młodą wszystko w porządku.

Co on, do licha, zrobił?
Chyba nie chciał jej zabić, prawda?
Ciekawe, czy była ubezpieczona od nagłych wypadków?
Gdyby miał dłuższe nogi, to by mu się udało.
Powinien był przećwiczyć swoje ruchy taneczne, zanim to zrobił. Zrobił to dla kaprysu i zabawy, ale to było żenujące dla panny młodej. Mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku.
Mój Boże, ona nawet nie będzie pamiętała ślubu po tym wstrząśnieniu mózgu.
 
Więcej o: