O sukniach ślubnych tych polskich gwiazd było głośno. Jedna z nich kosztowała 50 tys. zł

Śluby gwiazd od zawsze wzbudzają ciekawość, jednak niezaprzeczalnie to kreacje ślubne znanych panien młodych wzbudzają najwięcej emocji. Które na zawsze zapisały się w historii polskiego show-biznesu?

Wesele to olbrzymie wydarzenie w życiu zakochanych, które wymaga odpowiedniej oprawy. Nic dziwnego, że panny młode marzą o wyjątkowych, bajkowych sukniach. Nie inaczej jest z gwiazdami. Oto najpopularniejsze kreacje weselne polskich celebrytek.

Zobacz wideo "Ogromne kwoty tam były". Pięć zer? "Było", czyli ślub według Sylwii Peretti

Olśniewająca kreacja Anny Lewandowskiej. Wybrała ogólnodostępny model, na który naniesiono drobne zmiany

Niezwykle piękna oraz lekka suknia ślubna Anny Lewandowskiej została zaprojektowana przez Macieja Zienia. Trenerka zdecydowała się na gotowy model, który następnie został zmodyfikowany wedle jej wskazówek, m.in. zrezygnowano z ramiączek, dodano halki oraz odkryto w nim plecy. Jak podaje portal Plejada, kreacja kosztowała ok. 10-13 tys. zł. 

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O tej kreacji było głośno. Odważna i nietypowa suknia ślubna Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna stanęła na ślubnym kobiercu w 2011 roku, a jej nietypowa, asymetryczna sukienka przez długi czas była powodem wielu dyskusji. Prezenterka zdecydowała się na nietypową, białą kreację bez ramion z bardzo długim tyłem i wyjątkowo krótkim przodem, który pięknie podkreślił i wyeksponował jej zgrabne nogi. 

 

Syrenia suknia ślubna Dody. Jej cena robi wrażenie

Doda na swój drugi ślub założyła niezwykle piękną i dopasowaną suknię o syrenim kroju ozdobionym misterną koronką, która podkreśliła jej kobiecą sylwetkę. Model został stworzony przez izraelską projektantkę, a jego cena wahała się od 29 do aż 54 tys. złotych. Uwagę zwraca także nieoczywisty kolor kreacji — połączenie bardzo jasnego, pudrowego różu z bielą.

 

Bajkowa suknia Małgorzaty Kożuchowskiej. Powstała na jej zamówienie

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek, swoje sakramentalne tak powiedziała w 2008 roku. Miała wtedy na sobie przepiękną, bajkową kreację uszytą na specjalne zamówienie przez projektantkę Gosię Baczyńską. Jak podaje "Fakt", najprawdopodobniej kosztowała ok. 16 tys. zł.

 
Więcej o: