To nie są dwie różne osoby! Pokazała, jak wygląda "7 lat i dwoje dzieci później"

Ten, krótki filmik bardzo szybko stał się viralem. Niestety nie wszyscy internauci doceniają szczerość i odwagę kobiety. Niektórzy otwarcie współczują mężczyźnie. "Instagramowy ideał" opanował ludzkie umysły, dla nich wszystko co "inne" jest złe i brzydkie.
Zobacz wideo Jak być matką i jednocześnie nie zatracić swojej kobiecości? Na to pytanie odpowiada Natalia De Barbaro

Ciąża, poród i macierzyństwo zmienia wiele kobiet. Zmienia nam się hierarchia wartości, odkrywamy nowe talenty i cele w życiu, zmienia się też postrzeganie świata i wielu codziennych spraw. Wiele kobiet potwierdza, że bycie mamą zmieniło je zupełnie. Stały się zupełnie innymi ludźmi, czego wcześniej zupełnie się nie spodziewały. Warto zauważyć, że te zmiany dotyczą nie tylko naszego sposobu myślenia, ale również wyglądu zewnętrznego. Patrząc na niektóre metamorfozy, ciężko uwierzyć, że przedstawiają tą samą osobę.

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wystarczyło kilka lat i kobieta zmieniła się nie do poznania

Jill jest mamą dwójki dzieci i mieszka w Kentucky w USA. Filmik, na którym pokazała swoją zmianę, jakiej uległa w ciągu 7 lat, podbił sieć. W pierwszych sekundach widzimy młodą dziewczynę, z blond włosami, szerokim uśmiechem i filigranową figurą. Stoi przed drzwiami wejściowymi do domu i pozuje do zdjęcia. Chwilę potem obraz zmienia się w krótki filmik, na którym widzimy zdziwioną kobietę, z czarnymi włosami, w koszuli nocnej i figurą, znacznie różniącą się od tej pokazanej kilka sekund wcześniej. Na filmiku widnieje podpis "7 lat i dwoje dzieci później".

"Jesteś piękna bez względu na rozmiar"

Nagranie bardzo szybko stało się viralem. Jill na jednym z filmików wspomniała, że jej dwójka dzieci - syn i córka, to jej ogromne szczęście. Z ich tatą poznała się, gdy miała 14 lat, a w wieku 22 lat założyli rodzinę. Choć kobieta ma świadomość tego, jak bardzo zmieniła się przez te ostatnie kilka lat, nie ukrywa też, że walczy o powrót do formy i zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Wrzuca czasem na swoje tiktokowe konto filmiki z postępami. Nie brakuje jednak internautów, którzy krytykują i wyrażają swoje nieprzychylne opinie. Przyszło nam niestety żyć w czasach, gdy wszystko co jest inne od "instagramowego i tiktokowego ideału" uznaje się za brzydkie i obleśne. Całe szczęście, że pojawiają się również motywujące głosy wsparcia. Trzymają kciuki i kibicują Jill. I choć należy mieć świadomość, że działając w sieci i pokazując swoje różne oblicza narażamy się na krytykę innych ludzi, to jednak niestety wciąż zbyt dużo internautów daje sobie przyzwolenie na przekraczanie wszelkich granic, które dalekie są od konstruktywnej krytyki i kulturalnego zachowania. 

Twoje nowe ciało stworzyło rodzinę i dorosło, jesteś tak samo piękna jak wtedy!
Jesteś piękna bez względu na rozmiar.
Ale szczerze mówiąc, wyglądasz piękniej z tymi ciemnobrązowymi włosami.
I to jest całkowicie normalne.
Wygląd może się zmienić i łatwo to zrobić, lepiej pokochaj tę osobowość, bo inaczej będziesz się źle czuć.
Dwie różne osoby.
Twój facet nadal postrzega cię, jako najpiękniejszą kobietę, jaką zna. Kocha cię dla ciebie, a kosmetyki nigdy nie miały znaczenia. Brawo dla waszej dwójki!
Więcej o: