Horoskop dzienny 4 maja 2023 r. Co może wydarzyć się we czwartek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 maja. Romantyczna przygoda, a może rodzinna wycieczka? Chcesz wiedzieć co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Otrzymasz dziś zastrzyk gotówki, zamiast szybkich wydatków postaw na oszczędności. Te pieniądze będą Ci potrzebne do realizacji marzenia, które od dawna chodzi Ci po głowie. Odłóż, nie wydawaj. 

Horoskop dzienny - Byk

Czujesz się niewyraźnie? Odpuść dziś wszystkie plany i zostań w łóżku. Regeneracja pomoże Ci naładować baterie przed kolejnym imprezowym weekendem. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś świadkiem zdarzeń, które mogą negatywnie wpłynąć na ocenę kogoś, kto do tej pory wydawał Ci się bez skazy. Zapamiętaj ten dzień dobrze, ktoś właśnie dziś pokaże Ci swoje prawdziwe kolory. 

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz dziś ukłucie w sercu, nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Zamiast szaleć z zazdrości, pomyśl o tym, że być może to nigdy nie była Twoja historia i koniec końców wyjdzie Ci to na dobre. 

Horoskop dzienny - Lew

Masz dosyć samotności? Otwórz się na ludzi, ktoś bardzo potrzebuje Twoich ciepłych słów, razem możecie spędzić ten czas w naprawdę wyjątkowej atmosferze. 

Zobacz wideo Która asteroida może uderzyć w Ziemię? NASA przygotowuje się, grając w rzutki

Horoskop dzienny - Panna

Otrzymasz dziś ciekawą propozycję, ktoś zaproponuje Ci pracę. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, spróbuj jak najwięcej dowiedzieć się o danej firmie. Czasami można wpaść z deszczu pod rynnę. 

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś dziś wyzna Ci swoje uczucia, od Twojej reakcji zależy, jak potoczy się tak historia. Postępuj zgodnie z głosem serca, ono zna wszystkie odpowiedzi. 

Horoskop na czwartek.Horoskop na czwartek. zdjęcie ilustracyjne, Shutterstock

Horoskop dzienny - Skorpiony

Otrzymasz dziś wyjątkowy prezent, który może stać się Twoim talizmanem. Masz dookoła mnóstwo życzliwych osób, dlatego nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze, masz dodatkową ochronę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zastanawiasz się, kiedy Twoje plany i marzenia nabiorą realnych kształtów? Gwiazdy chcą Ci przekazać, że stanie się to całkiem niebawem, los wynagrodzi Ci wszelkie problemy.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czujesz, że miłość i udany związek nie są Ci pisane? Właśnie dziś przekonasz się, jak bardzo się mylisz. Miłość przychodzi do nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Miłość Twojego życia przetnie dziś Twoją drogę. Miej oczy szeroko otwarte, bo jest duża szansa na to, że właśnie dziś rozpocznie się Twoja miłosna historia, o której razem będziecie opowiadać wnukom. Otwórz się na ludzi, nie siedź w domu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Zapomnij dziś o problemach i ciesz się życiem. W końcu możesz odetchnąć pełną piersią i zapomnieć o tym, co było. Nie martw się, los właśnie zaczyna dmuchać w Twoje skrzydła i będzie już tylko lepiej. 

Więcej o: