Sonia Bohosiewicz zrobiła doczepy. Efekt? "10 lat młodziej"

Sonia Bohosiewicz postanowiła zmienić nieco wizerunek. Dotychczas nosiła krótkie włosy do ramion, lecz postanowiła doczepić włosy i pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Fani gwiazdy są zachwyceni.

Sonia Bohosiewicz nie jest znana z częstych zmian wizerunku. Aktorka raczej jest wierna blond kolorowi, który pokazuje fanom w różnych wydaniach. Czasem jej włosy były dłuższe, innym razem decydowała się na radykalne cięcia. Niedawno gwiazda postanowiła zmienić fryzurę i doczepiła pasma. Fani aktorki są zachwyceni zmianą.

Zobacz wideo Bohosiewicz miażdży księcia Harry'ego. "Odkochałam się. Jest męczybułą"

Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze. Postawiła na doczepiane długie blond włosy

Sonia Bohosiewicz urodziła się w 1975 roku w Cieszynie. Jest aktorką i artystką kabaretową. Karierę zaczęła w teledysku do piosenki Anity Lipnickiej pod tytułem "Historia jednej miłości", ale jej filmowe portfolio jest naprawdę bogate. Gwiazda pojawia się zarówno na małym, jak i wielkim ekranie, a widzowie mogli oglądać ją w takich produkcjach jak "Wojna polsko-ruska", "Usta usta", czy "Narzeczony na niby".

 

Jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją aż 355 tysięcy osób. Niedawno pochwaliła się na profilu zmianą wizerunku. Aktorka nosiła krótkie włosy do ramion, jednak zdecydowała się na doczepy. Jak możemy przeczytać pod postem, dopięła 60 g blond włosów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Fani gwiazdy są zachwyceni nowym wyglądem. "Jak nastolatka"

Jak widzimy na krótkim nagraniu, aktorka była podekscytowana nowymi zmianami, a efekt spodobał się jej fanom. Obserwujący chętnie komentują film i zachwycają się zmianą wizerunku gwiazdy. 

Jak nastolatka.
Długie przepiękne.
Pięknie!
Księżniczka.
Ale zmiana! Wow.
10 lat młodziej.
 
Więcej o: